Kral magnum 4.5 27 metre/ 30 Yard Grupman..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • tebrikler ;d;
    istenirse bundan çok güzel grupmanda çıkarabilirsin tabii o her zaman olmaz :) ama güzel grupman olmuş tebrikler,bizim evin de arka tarafı sizinki gibi geniş boşluk alan :) görünen o ki en şanslı kişilerdeniz ;tufey#;duello;

• tebrikler ;d;
    istenirse bundan çok güzel grupmanda çıkarabilirsin tabii o her zaman olmaz :) ama güzel grupman olmuş tebrikler,bizim evin de arka tarafı sizinki gibi geniş boşluk alan :) görünen o ki en şanslı kişilerdeniz ;tufey# ;duello;

Valla hakkatten şanslı kişilerdensiniz.
    Ben yeni ev tuttum, tutarken o kadar araştırmama rağmen sadece 20 mt lik poligonlu (pardon, bir yanı boş diyecektim :whistling: ) bir ev bulabildim,
    onada şükür ediyorum. x;.z

Keyifli atışlar dilerim.

Bu arada grupman güzel olmuş, elinize sağlık, biraz daha disiplinli çalışma ile kendinizi daha da geliştirebileceğiniz inanıyorum. ;keyf;

• Valla bi merakla başladık havalı işine.İnternette araştırma yaparken bu forumla karşılaştım..Artık hergün birkere girmeden yapamıyorum foruma.Dışarıda olsam bile cafeden mafeden giriyorum.Hele evdeysem - ki işim gereği genelde evdeyimdir - forum devamlı açık.Bu forumun ustalığı, dostluğu, tecrübesi ve kalitesi hastalık oldu bende.Buradan öğrendiklerimile kendimi geliştirmeye ve daha bilinçli davranmaya çalışıyorum.Zaten ustalarımızın verdiği bilgiler ve aktardıkları tecrübelerde cabası.Herkese ayrı ayrı teşekkürler..

Sideprensi07 senin azılı Kral magnumcu olduğunu iyi biliyorum..Valla nediyim bendede var arkadaşıma almıştım bu tüfeği artık ben kullanıyorum.Hastası oldumm :) ;şrofls;.;lol;;atlise;

Arka boşluğa gelince hem iyi hem kötü.Çünkü sabah uyanır uyanmaz daha elinizi yüzünüzü yıkamadan ...." Aha vurdum şişeyi.. " diye güne başlamak komik oluyo biraz.. ;tufey#;avci;

Umarım bu işle uğraşan herkesin çalışma odasının camı bir poligona (Pars dostum napıyosun benide şaşırttın.. pardon böle arazi boşluk diyicektim #hims ) bakar..

Selamlar , saygılar..