14 Haziran, mini FT idmanı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Buyrun bekleriz

Saat 6:00 da Erdem ve Kamuran, 9:00-9:30 gibi Gökalp ve Osman abi gelecek. Ben ilk gruba gayret edeceğim ama bilmiyorum.

Serdarım hiç sesin çıkmıyor, yuları tam kaptırdın galiba ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Peki buluşma yeri tam olarak neresi? Paintsign falan deniyordu bir ara. Hala o taraflar mı?

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Paintsign'ın arkasında bir çamlık var oraya gidiyoruz.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Mustafa geçmiş olsun, acil şifalar

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Sabah 7'de kalmış olmama rağmen çektiğim feci sırt ağrısı yüzünden evden çıkmayı gözüm kesmedi. Ancak saat 12 gibi doğrulup çıkabildim fakat grubun büyük kısmını kaçırdım tabii ki. Yine de sağolsun, mrmataracı Rıfat Abi ben arayınca benim için bir yarım saat, 45 dakika daha çamlıkta kaldı ve bir kaç atış yaptık. Bu arada tüfekler hakkında fikir alışverişinde bulunduk ve Rıfat Abi'nin Shadowsport'uyla da ateş edince benim CFX'i acilen modifikasyona sokmam gerektiğini anladım.
    Herşeye rağmen iyi bir başlangıç oldu. En önemlisi çamlığın yerini öğrendim. Bir dahaki sefere Paintsign'ın çevresinde kırk tur atmam. =)

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Sabah 7'de kalmış olmama rağmen çektiğim feci sırt ağrısı yüzünden evden çıkmayı gözüm kesmedi. Ancak saat 12 gibi doğrulup çıkabildim fakat grubun büyük kısmını kaçırdım tabii ki. Yine de sağolsun, mrmataracı Rıfat Abi ben arayınca benim için bir yarım saat, 45 dakika daha çamlıkta kaldı ve bir kaç atış yaptık. Bu arada tüfekler hakkında fikir alışverişinde bulunduk ve Rıfat Abi'nin Shadowsport'uyla da ateş edince benim CFX'i acilen modifikasyona sokmam gerektiğini anladım.
    Herşeye rağmen iyi bir başlangıç oldu. En önemlisi çamlığın yerini öğrendim. Bir dahaki sefere Paintsign'ın çevresinde kırk tur atmam. =)

tüh tanışamadık, neyse bir dahaki sefere.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Murat nice yılları ailenle mutlu, huzurlu ve sağlık dolu geçirmen dileklerimle...

Ben bir süre aranızda olamayacağım arkadaşlar... sanırım 1 yada 2 ay kadar... Sağlık sorunlarım başgösterdi ve bir süre uzak kalacağım aranızdan ama iyileşir iyleşmez gene geç kalsamda buluşmalara :) aranızdayımmmm....

Mustafa abi geçmiş olsun inşallah kötü bişey yoktur, yapabileceğimiz bişi olursa haber vermen yeter .

Buyrun bekleriz

Saat 6:00 da Erdem ve Kamuran, 9:00-9:30 gibi Gökalp ve Osman abi gelecek. Ben ilk gruba gayret edeceğim ama bilmiyorum.

Serdarım hiç sesin çıkmıyor, yuları tam kaptırdın galiba ;şrofls;.

Valla Rıfat abi gelmeyi bende çok istiyorum ama malum gün yaklaştıkça işler çoğalıyor , benden başkada ilgilenecek kimsem yok herşeye kendim koşturuncada baya bi zaman sıkıntısı çekiyorum, düğünü bi yapsam bütün problemler hallolacak bende rahata kavuşacam :thumbup:

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Serdar ,Hakikaten özlettin hepimizi.bu arada hayırlı işle uğraştığını biliyoruz tabii.inşallah her şey gönlünce olur.ancak bizimde üzerimize düşen bir şeyler varsa çekinmeden söyleyebilirsin.elimizden geleni yapmak isteriz.hayırlı mutlu günler...

A Takımı Üyesi

• Serdar ,Hakikaten özlettin hepimizi.bu arada hayırlı işle uğraştığını biliyoruz tabii.inşallah her şey gönlünce olur.ancak bizimde üzerimize düşen bir şeyler varsa çekinmeden söyleyebilirsin.elimizden geleni yapmak isteriz.hayırlı mutlu günler...

Valla bende özledim Osman abi ama bi türlü fırsat bulamıyorum , düşünmeniz bile yeter abicim çok teşekkür ederim , artık düğün gününde hepinizi bekliyorum inşallah , buluşmamızı orada yaparız :D

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Murat nice mutlu yıllar diliyorum... Mustafa, sanada acil şifalar diliyorum. Bu günkü buluşmaya yetişemedim, ama içim cız etti doğrusu. uzun zamandır toplu atışlara katılamıyorum. Arkadaşları çok özledim inşallah en yakın zamanda kalabalık bir buluşma gerçekleştirebilriz. Sağlıcakla kalın....

ankarateam.png[color=#0000ff]

• Serdar sen düğünü yaptıktan sonra .... çıkarsın :) Bu arada sınavada girmemişssin bir gün önce beyaz su iç çikifte ye laylay lay sonra sınava girme ya yardan ya serden geçecen Emre sende uzmanmışın bu konuda yani urfa isotlu hakiki salçalı ufff 3 gün hatırlattı yaw kendini.. ;şrofls;.
    Mustafa geçmiş olsun kendine dikkat et yapabileceğimiz bir şey varsa söyle muhakkak.:)
    Murat sana da mutluluklar dilerim Allah bozmasın mutlu mesut bir ömür geçirmeniz dileğiyle.:)

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• Yaw sevgili arkadaşlar, şu acılı isotlu doğal salçalı şeylerden bide biz yesek ne dersiniz...Anlatıp duruyorsunuz canımız çakiyo... ;tese;kkur

ankarateam.png[color=#0000ff]