08-09 Ekim 2016 Ankara Field Target Yarışması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba Arkadaşlar;
    Ankara Field Target yarışması;
    08-09 Ekim 2016 Tarihinde Ankara’da düzenlenecektir. Konaklama ve müsabaka hakkında detaylı bilgi aşağıda belirtilmektedir.

Konaklama ve Atış Alanı;
    Müsabaka ve konaklama Ankara / Kızılcahamam YaylaClub’da gerçekleştirilecektir.
    Tesisin web adresi: http://www.yaylamocamp.com/

Tesisin koordinatları : 40°37'57.2"N 32°26'07.6"E (40.632568, 32.435448)

Konaklama:

Tesisin otel odalarında ve çadır kamp alanında isteğe göre konaklanabilecektir. Tesise dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi kesinlikle yasaktır. Konaklama ve rezervasyonu katılımcılar kendisi yapacaktır. A Takımın rezervasyon ve konaklama ile ilgili sorumluluğu yoktur.

Konaklama Tavsiyelerimiz:

Tesise en yakın merkez 30 km uzaklıktadır, katılımcılar sigara vb. ihtiyaçlarını önceden tedarik etmelidir. Tesisin bulunduğu coğrafya ve doğa şartları gereği geceleri soğuk olacağı düşünülerek kalın giysiler getirmeleri ve yanlarında yağmurluk bulundurmaları tavsiye edilir.

Yarışma :

Yarışmada FTBRTÜRK kuralları geçerlidir.

Yarışmaya Katılım :

Yarışma kayıtları 3 Ekim 2016 tarihinde kapatılacaktır.

Yarışma katılım ücreti 100 TL 3 Ekim 2016 tarihine kadar aşağıdaki hesap numarasına ödenmesi gerekmektedir. Katılım ücretini ödemeyen yarışmacıların kayıtları iptal edilecektir.

Ziraat Bankası
    Ankara / Yenimahalle Şubesi
    Levent GÜRÜNLÜ
    599-47475430-5004
    İban: TR 5200 0100 0599 4747 5430 5004

Yarışma hakkındaki soruları başlık altına yazabilirsiniz. katılımcı listesi herhangi bir karışıklığa neden olmamak adınahttp://www.ftbrturk.com/viewto…mp;t=838&p=4959#p4959 linki altında oluşturulacaktır.
    Yarışmacıları ve aynı ortamda bulunmak isteyen herkesi bekleriz.

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Müsayit olan tüm atıcıl dostları katılımcı görmek isteriz en azından izleyici olarak gelip Field target müsabaka sının nekadar güzel ve bir o kadar zor ve zahmetli bir o kadar keyifli bir atıcılık sporu olduğununu görmenizi çok isterim saygılar

• Bu seferlik inşallah izleyici olarak gelmeyi düşünüyorum. Nasıl olduğunuda merak ediyorum.
    Ailelerimizle gelebiliyormuyuz?

Kral Puncher Pro - 5.5, Beileshi 6-24x50mm AOEG
    Crosman C11 - .177 BB Co2
    Torpedo 150 sniper vortex - .22, Browning 3-9x40
    Zoraki Hp 01-02 Ultra - .177, Bushnell 3-9x40EG, FULL SET
    Mod 125 vortex - .22, Protector+Optima 3-9x32

İnstagram ====> ApAdamm
    Twitter ======> ApAdamm

Mesele Vatansa, Gerisi Teferruattır..!
    Ne Mutlu, Türküm Diyene..!

• Bekleriz elbette ailelerinizle gelebilirsiniz ortamın nekadar güzel ve nezih olduğunu görecek siniz

• Önce çok sevindim tam yıllık izindeyim diyerek tarihi kontrol ettiğimde 6 ekimde işbaşı yapcağımdan Ankarada olmayacağım bunuda kaçırdık hayırlısı bakalım yarışmaya katılan arkadaşlara bol şanslar..

İmza Felan Yok Barmak Bassam Olur Mu? ;,;-#hims

• Müsabaka tarihi geldi çattı bu keyifli müsabakayı ister yarışmacı isteyen de izleyici olarak yerinde yaşamınız tavsiye ederim çok keyifli bir hafta sonu bizleri bekliyor

• Müsabaka tarihi geldi çattı bu keyifli müsabakayı ister yarışmacı isteyen de izleyici olarak yerinde yaşamınız tavsiye ederim çok keyifli bir hafta sonu bizleri bekliyor

• Ben cumartesi yada pazar günü gelebileceğim acaba hangi gün gelsem. Bilemedim :him:s

İnstagram ====> ApAdamm
    Twitter ======> ApAdamm

• Hocam pazar günü ödül törenine gelmenizi tavsiye ederim.

• Hocam pazar günü ödül törenine gelmenizi tavsiye ederim.

• Evet haklısınız pazar gününü tavsiye ediyorlar. Sağolun. Pazar günü sabahtan geleceğim inşallah.

İnstagram ====> ApAdamm
    Twitter ======> ApAdamm

• ya ama ben simdi gördüm katılamazmıyım yarışmaya ekim demişlerdi ama ekimin başı olduğunu kimse söylemedi birde mermi falan da almadım of ya ne bahtsız adamım keşke formun bu bölümünü takip etseydim ayrıca ben ankaradayım sabah gelip yarışma bittikten sonra gelsem olur mu ailem var baska yerde kalamam

• ayrica forma bir türlü kayıt yapamadım girilen form geçersiz diyor dakka başı

• neyse benim tüfek olmuyormuş biraz güçlü geliyor yarışma için en azından izlerim