Benjamin Discovery dolum ucu sorunu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar Benjamin Discovery tüfegimin dolum ucunu tüfeğe bağlayıp normal olarak 2200 psi dolum yapıyorum fakat dolum bitip ucu çıkarmak istediğimde pompanın hortumundaki havayı tahliye etmeme rağmen basınçlı hava baskı yapıyor ve dolum ucu tüfekten ayrılmıyor metal bi anahtar ile zorlayarak birbirinen ayırıyorum bu esnada basıncı hava sesli bi şekilde patlıyor dolum ucu arızalı olabilir diye tahmin ediyorum. kralın dolum ucu benjaminkine çok benziyor acaba bizim tüfege uyarmı,olmassa benjamin e dolum ucu alabilecegim bi yer veya arızayı düzeltebilecek bi adres varmıdır

Benjamin Discovery ,22

Hatsan BT 65 RB LW ,22

Sabre 6 lt 300 Bar Scuba

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen alikaynak ().

• Konuya bir cevap fikir veya tahmin bile gelmemesi cok üzücü :(

Sorun pompanın tahliyesinden kaynaklanıyormuş mbo abim e teşekürler sorun çözülmüştür

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen kaynak34 ().

• Ne demek ne zaman istersen çok bildiğimizden değil de işte fikir yürütmeye çalışıyoruz çok iyi bilen abiler ve arkadaşlar mevcut yardimci olirlarsa gayet iyi olur bi de dua ederix :)

Röhm Twinmaster Top .177 ohhunt 4.5*20

hatsan at44-10 long lw regli vector optic 6-25*56 ffp

Steyr LP2 .177
    Benjamin pcp pistol .22 ,Nikula 2-6*28
    Kral bullpup .22
    Ekiz regli at 44 long lw .22,
    Hawke 3-12x44
    CYMA CM.030 Aep airsoft glock
    Benjamin discovery .22
    Zoraki Ultra .177 , Stoeger 4X32

Röhm Twinmaster sport .177
    Hatsan At 44 Tactical .22 ,Sniper 6-24*50
    Stoeger X20 .177 Stoeger 3-9*40

Crosman 8077 Uzi .177
    Hatsan Mod 25 .177

• Tüfeğe hava basmanız bittiğinde hava tahliyesini yavaş yapıyorsunuz.
    Hava tahliyesinini hızlı yapmayı deneyin.
    Scuba ile dolduruyorsanız havayı yavaş yavaş basacaksınız basma işleminiz bittiğinde scubanın vanasını
    kapatıp hava tahliyesini hızlı yapın.
    Umarım sorun çözülür.

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50