ENTERESAN BİR HAVALI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hahaha :thumbup: Bu ne ya çok ilginç yaylı-pistonlu tüfekteki yay yerine ok atılan yayı kullanmışlar.Çok gereksiz bence.

• süper bişeymiş ya. yaylı tüfeklerdeki spiral yay yerine okun(daha dogrusu yay ama cümlede fazla yay olmasın die) gerilmesini kullanmış gibiler.valla cok hoş

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• Airbow,

Youtube açıkken izlemiştim. Bence airsoft,paintball ve okçuluk ile ilgilenenler için oldukça güzel bir buluş. Compound bow a da heves sarmıştım ancak maddi imkanlardan vaz geçtim. Bu tür hobileri ülkemizde geliştireceğimize ancak gülüyoruz ne yazik ki...

• Bence çok zekice ve sıra dışı bir buluş... Buna benzer bir silahı iki sene önce yapmıştım fakat bundan farkı bu silahın arbalet versiyonu idi (Bkz arbalet in google).Maalesef bizim insanımız yeni fikirlere karşı pek açık değil. İlginç ya da sıradışı icatlar karşısında tepkileri ya gülmek ya da eleştirmek oluyor...
    Amerika'yı yeniden keşfetmenin bize bir faydası yok... Sürekli taze kana ihtiyaç var ve sürekli yeni şeyler üretmeliyiz... İcadın büyüğü küçüğü olmaz, önemli olan işlevidir...