Bisiklette Uzman Arkadaşlar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Teşekkürler arkadaşlar hoşbulduk yeniden.
    2 senedir uzaklaştım biraz bu işlerden iş güç başka hobiler vs. derken vakit yaratamadık.

Bu arada görmeyeli çok şey değişmiş. Mesela clio gitmiş scenic gelmiş, diana 54 gitmiş PCP gelmiş :)

• Official Post

Sertaç mesleği icra ediyorsun sanırım, görüşelim özledik :)

• ben de geçen yaz spor yapma sevdasına salcano nun astro modelini almıştım. 16 inç kadrosu 13.6 kg geliyor.tekrar kullanmaya başlamak için 2010 haziranını sabırsızlıkla bekliyorum.çok fena alışkanlık yapıyor. diğer forumda vakti zamanında kullanıcı olmasam da yapılan yorumları sık sık okurdum. ironymate nin son mesajını sanırım en son 2007 senesinde okumuştum. daha sonra mesajlarının bir anda kesilmesine çok üzülmüştüm. 4.5 mm hw 97 ile yaptığı 50 m grupmanı gerçekten tebriği hakediyor . o zamanlar defalarca görüntülemişimdir ( bunun için gerçi biraz geç oldu ama... ;şrofls;. ). bu forumda mesajlarını , yorumlarını sık sık görmek dileğilye.

6-24*50 tasko