Dürbün Tavsiye

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar,

Yeni almış olduğum Crosman 2100 için bir dürbün almak istiyorum.Yakın zamanda Diana Mod 54 almayı planladığım için şu an alacağım dürbünü bu silahta da kullanmayı amaçlıyorum.Ancak pahalı bir dürbün alamıyorum.Satıcının sitesinde Tasco 3-9x40 dürbün gözüme ilişti.Fiyatı da bana uygun gibi 84 ytl.Sizlerden ricam bu dürbün ihtiyaçlarımı karşılarmı ve aldığımda şu anki tüfeğime(Crosman 2100) bağlantı için başka bir aparata ihtiyaç duyarmıyım.Yardımcı olursanız sevinirim.

AA S410 XTRA.22 ;tufey#
    CROSSMAN 2100
    ZORAKİ HP-01 ;tese;kkur

• 3-9X40 crossman için yeterli. Dürbünle beraber ayaklar gelir zaten. Yani şu an için başka bir şeye ihtiyacın yok .
    Ama ileride ben bu dürbünü mod 54 'de kullanırım dersen belki daha yüksek zoomlu bir dürbüne ihtiyacın olabilir.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Bence madem mod 54 te de kullanacaksanız iyi bir dürbün alın ve paralaks ayarlı olmasına da dikkat edin yakın ve uzak mesafede ve yüksek zom lar da da çok net görüntü elde edebilirsiniz.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Peki paralaks ayarlı dürbünlerde önerebileceğiniz fiyatı makul bir model var mı?

AA S410 XTRA.22 ;tufey#
    CROSSMAN 2100
    ZORAKİ HP-01 ;tese;kkur

• ben bushnell marka dışında kullanmadım kaliteli ve güzel bir dürbün ama fiyatı 250 ytl den başlıyor die biliyorum biraz daha ucuz bişey isterseniz tasco nun falanda alabilirsiniz demek istediğim olay eğer bir kere alıyım iyi bişey alıyım derseniz iyi bir dürbün alın şimdi 80 ytl vericeksiniz ama daha sonra ihtiyacınızı kaşılamıyınıca bi 300 ytl daha vericeksiniz ozamanda toplam 380 ytl yapıyor bence iyi düşünün sadece 2100 de kullanıocaksanız 80 ytl ye eyvallah ama mod.54 daha güçlü bir tüfek dolaysıyla daha iyi bir dürbüne ihtiyacınız olucak.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40