Dürbüne Kamera Aparatı Yaptım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Cümleten selamun aleyküm,

Bugün evde boş boş takılırken, kamera aparatı yapayım dedim ve parfüm şişesini güzüme kestirdim. Şansıma şişenin kapağı dürbün çapına tam uydu ve işimi kolaylaştırdı ama biraz kısa geldi. Ben de arkasına iki somun attım ve mesafeyi kurtardım. Bide siyaha boyadım güzel oldu sanki. Zoom yaptıkça görüntü biraz bozuluyor ama olsun yinede bedavaya dürbün aparatı yaptık :thumbup: Birde video çektim, youtuba yükleniyor onu birazdan yüklerim. Herkese keyifli atışlar.

airgunturk.com/attachment/34369/

airgunturk.com/attachment/34370/

airgunturk.com/attachment/34371/

airgunturk.com/attachment/34374/

airgunturk.com/attachment/34372/

airgunturk.com/attachment/34373/

airgunturk.com/attachment/34375/

airgunturk.com/attachment/34376/

airgunturk.com/attachment/34379/

airgunturk.com/attachment/34378/

airgunturk.com/attachment/34382/

airgunturk.com/attachment/34377/

airgunturk.com/attachment/34381/

airgunturk.com/attachment/34380/

AT44 10 LONG LW - UTG LEAPERS 6-24x50 AOE TACTICAL OPTICS - WRANGLER TYPHOON MODERATÖR - UNIVERSAL BIPOD

ZORAKİ HP-01 ULTRA - WRANGLER BORA MODERATÖR

Mesaj 3 düzenlendi, son düzenleyen MANKU ().

• tebrikler harika olmuş buna çok benzer bi yapılış videosu vardı youtube da isterseniz atarım linkini

Kahramanlar can verir, Yurdu yaşatmak için.

• Sarsılmaz Kılınç 2000 Mega 9x19 mm
    • Hatsan Galatian 4 5.5mm
    • Zoraki HP 01-2 Light 4.5 mm + Stoeger 4x32 Compact Işıklı Dürbün + Wrangler Moderatör
    • Gamo PT-85 4.5 mm
    • EZ Archery 45 lb Makaralı Yay
  • çok güzel ve akıllıca en kısa zamanda bende yapacağım paylaşım için teşekkürler

ATA Venza .12cal evil.png +;tuftabV#
    W̶e̶i̶h̶r̶a̶u̶c̶h̶ ̶H̶W̶1̶0̶0̶ ̶T̶ ̶F̶S̶B̶.̶2̶2̶
    V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶C̶o̶u̶n̶t̶e̶r̶p̶u̶n̶c̶h̶ ̶6̶-̶2̶5̶X̶5̶6̶ ̶F̶F̶P̶
    ̶V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶S̶e̶n̶t̶i̶n̶e̶l̶ ̶6̶-̶2̶4̶X̶5̶0̶ ̶E̶-̶S̶F̶ ̶
    ̶H̶a̶t̶s̶a̶n̶ ̶M̶o̶d̶ ̶1̶2̶5̶ ̶S̶n̶i̶p̶.̶ ̶V̶o̶r̶t̶e̶x̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶O̶p̶t̶i̶m̶a̶ ̶3̶-̶9̶x̶4̶4̶E̶
    ̶K̶r̶a̶l̶ ̶P̶u̶n̶c̶h̶e̶r̶ ̶B̶r̶e̶a̶k̶e̶r̶ ̶S̶ ̶B̶u̶l̶l̶p̶u̶p̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶B̶S̶A̶ ̶D̶e̶e̶r̶h̶u̶n̶t̶e̶r̶ ̶8̶X̶3̶2̶-̶4̶4̶

• Arkadaşlar, abiler begenmenize sevindim. Pvc boruyla falan yapılabilir. Evdeki malzemeler değerlendirilip daha çok buluşlar yapılır aslında.

AT44 10 LONG LW - UTG LEAPERS 6-24x50 AOE TACTICAL OPTICS - WRANGLER TYPHOON MODERATÖR - UNIVERSAL BIPOD

• Çok güzel olmuş. Elinize sağlık. Haftasonu ben de dürbünümün arkasına telefonumu elimle tutarak görüntü almaya çalıştım. Ama telefon sürekli zoom yapmaya çalıştı bir türlü görüntü netleşmedi. Telefon Samsung A3. Sizinki harika olmuş. Tebrikler...

Evanix Widy City 5,5 mm 6-24X50AOE
    Gamo CFX Royal 4,5 mm 4-16X40AOE

• Beğenmenize sevindim, bu arada telefonum LG G2

• zoom yaptıkça görüntünün bozulması, kamera nın tam merkezli olmamasından kaynaklanıyor.
    Yinede fazla titreşim yok görüntü güzel video da eline sağlık

• sağol emrah abi, kel kör bu kadar ayarlayabildim. Nasip olursa ilerde aliexpress ten orjinal bi kamera aparati alırım.

• Eline saglık ben pimaş borudan yapmıştım canon s3 makinama hala onu kullanıyorum,cep telefonu için busekilde hem pratık hem kullanışlı hem ucuz.

• Sağol abi senin yaptığın aparati da görmüştüm, gayet işlevsel.

• karşı çatıdan vidon hedefleri siz mi yerlestirdiniz

Daisy 5170 powerline satıldı

• Zoraki ultra hp 01 02
  • karşı çatıdan vidon hedefleri siz mi yerlestirdiniz

Daisy 5170 powerline satıldı

• Zoraki ultra hp 01 02
  • bidon değil onlar, kiremit baca ve sadece fotoğraf çekmek için dürbünü oraya çevirdim.

• bidon değil onlar, kiremit baca ve sadece fotoğraf çekmek için dürbünü oraya çevirdim.

• Güzel yani bir de hafifliği

Röhm Twinmaster Top .177 ohhunt 4.5*20

hatsan at44-10 long lw regli vector optic 6-25*56 ffp

Steyr LP2 .177
    Benjamin pcp pistol .22 ,Nikula 2-6*28
    Kral bullpup .22
    Ekiz regli at 44 long lw .22,
    Hawke 3-12x44
    CYMA CM.030 Aep airsoft glock
    Benjamin discovery .22
    Zoraki Ultra .177 , Stoeger 4X32