50m grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Gözüne, tetiğine sağlık Erdem Abi,

Senin HW 100 ün namlusu halen daha üzerindeki namlu mu yoksa bir değişiklik geçirdi mi ? Neden mi soruyorum, denediğim HW 100 lerde biraz sorun vardı. Abi bir de daha büyük hedef kağıdı (50 metre için olanlar) kullanırsan grupmanın daha küçük olduğu gözükebilir. 3,7 cm 12 atış için oldukça iyi bence. Atış sayısı artıkça grupman yapmak daha zorlaşır (bilen bilir). Biz 5 li ve 10 lu grupman yapıyoruz. HW 100 ün şarşör 12 lik olunca, sende en son mermiye kadar hakkını verim diyorsun :thumbup:

• Gayet güzel abi, tebrikler. Kağıt baya küçük heralde. Delikler bile sanki 50 kalibre geçmiş gibi büyük duruyor :)

edit: altta cetvel varmış görmedim ;şrofls;.

• Gözüne, tetiğine sağlık Erdem Abi,

Senin HW 100 ün namlusu halen daha üzerindeki namlu mu yoksa bir değişiklik geçirdi mi ? Neden mi soruyorum, denediğim HW 100 lerde biraz sorun vardı. Abi bir de daha büyük hedef kağıdı (50 metre için olanlar) kullanırsan grupmanın daha küçük olduğu gözükebilir. 3,7 cm 12 atış için oldukça iyi bence. Atış sayısı artıkça grupman yapmak daha zorlaşır (bilen bilir). Biz 5 li ve 10 lu grupman yapıyoruz. HW 100 ün şarşör 12 lik olunca, sende en son mermiye kadar hakkını verim diyorsun :thumbup:

şarjör 14lü, ilk 2 taneyi sıfır kontrolü için attım, sonra kalan 12yi attım. Üstünde standart namlu var.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Gayet güzel abi, tebrikler. Kağıt baya küçük heralde. Delikler bile sanki 50 kalibre geçmiş gibi büyük duruyor :)

edit: altta cetvel varmış görmedim ;şrofls;.

seninle tanıştık ama, bir kere beraber atış yapabilmek nasip olmadı. ayarlayabilsende bir gün katılsan bize?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• 25 günde 22 final sınavım var. Nete nadiren girebiliyorum, inanılmaz derece yoğunum bu ara. Günde 3-4 saat uyuyorum :( Bu sene okul bitti bitti, bitmedi ben biterim. Temmuz 2. haftası rahata eriyorum, muhakkak katılacağım buluşmaya. Sabırsızlıkla bekliyorum son sınavı. Baydım bunaldım artık...Zaten kendimi nası dağa bayıra vurcam ben bile kestiremiyorum #hims ;şrofls;. Dışa vurumum feci olacak... Bu arada benim birde tüfeng almam lazım tabi hehe. 97k alıcam heralde bende bir tane...