DİANA 54 11 METRE

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • genelde pelletler aşağı çekmiş bencede tetik biraz sert

• balkon var ama balkonu ne yapıyım anlamadım. :him:s

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• bizim balkon var ben aradabir çıkıp karşı inşaatın muhtelif yerlerine atıyorum yaptığım ölçülere göre tam 100 metre ;şrofls;.

• bizm evin içi birazda karanlık onun da etkisi var sanırım.

• Tebrikler.
    silaha alıştıkça çok daha güzel gruplar çıkacaktır.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• eline sağlık yusuf tüfeğe alıştıkça gruplar daha küçülecektir ama bu sefer olmamış ;dance;

marmarateam.png

Evanix Blizzard Bolt Action Thumbhole .22 -FTX-F1 10-40x50 (Regule;kovboys; )

Hw 97k .22 - Bushnell 4-12X40 :thumbup:

Zoraki Hp01 ultra .22 - Barska Electro Sıght 4x21 AO g;$i

• birazda pelletin etkisi var airarms pellet alıcam promagnum da fena deil 100 ,120 metrelerde promagnumla şişe patlattım rüzgarsız havada dün de ayazağaya gittik meşedüzü ile hava çok hafif rüzgarlıydı ve promagnum um kalmadığından prohunter pellet kullanmak zorunda kaldık 100 metreyi şerit metre ile ölçtük 150 adet kadar pellet attık 1 tane bile isabet sağlayamadık ama promagnum olsa işler değişirdi prohunterle 70 metre de ise 5 te 1, 5 te 2 oranında ancak vurabildik ama çok hafif bir rüzgar olması bile çok etkiliyor ve doğru pellet seçimi çok önemli.

• Abi namluyu harbilemekle başa çıkamıom bu tüfeğin namlusu çok çabuk kirlenio.

• Abi namluyu harbilemekle başa çıkamıom bu tüfeğin namlusu çok çabuk kirlenio.

yaklaşık olarak kaç atışta bir temizlemek gerekiyor?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• 20,25 atış yaptınız da harbi kap kara çıkıyor hw 77 de 500 atış yaptıktan sonra harbilediğimde bu kadar kir çıkmıyordu ayrıca yanlış anlaşılmasın dizel etkisi yok şu an ama şunu tekrar edeyim kesinlikle uzun mesafede hw den üstün rüzgarsız havada gezle 120 metreye kadar müthiş etkili her atışta vuramasanızda 10 da 2 ,10 da 3 vurula biliyor.

• Yusuf tüfeğine bakım yaptın mı?İçindeki yağ ;fabrikadan sana gelene kadar toz,kir,nem,metal talaşı ,kullanıma hazır hale getirmek için
    ön bakım şart (bence) ,bu durum silahın ömrüyle vede performansı ile de doğru orantılı

• Abi dış bakım yaptım kundağı söküp diğer dış aksamlarıda bakım yaptım ama iç bakım yapmadım ayrıca bu tüfeğe iyi destek yapıldığında tek delikte yapıyor crosman matc ve hollowpointle ama içini sökmeye cesaret edemiyorum sökmesi zor gözüküyor biyeri çizilmesin diye daha sökmedim.

• Bence kısa zamanda bir avcıhoca&kartalcin buluşması yapıp silahı elden geçirin.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Hele bir 10.000 atış yapıyımda modifiye için hocama uğruyacağım.

• yusuf bence 10.000 atışı bekleme en kısa zamanda avcıhoca ile görüş senin için daha hayırlı olur ;tese;kkur

marmarateam.png

• Nedenki gayet iyi görünüyor şu an güç desen güç isabet desen isabet yalnız içindeki yay a dışardan baktım gram yağ yağ yok gerek görmemişler galiba.

• Modlamaya iyi cevap veren bir tüfek. Bende olsa şahsen aldığım gibi modlama işlemine başlardım.

marmarateam.png