DÜRBÜN SIFIRLAMA APARATI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • daha önce forumda okumuştum bugun aradım bulamadım ama http://www.bekaoutdoor.com/def…sp?git=9&urun=66194bu ürün nasıl çalışıyor bide 500 ytl biz bunu daha ucuzunu yapabiliriz gibi geliyo ama bilmiyom inşş lazerle falan yapar hallederiz ;keyf;;keyf;;keyf;
    ;tufey# herkeze şimdiden iyi sıfırlamalar isabetli atışlar

___+;tuftabV#____________________;tufey#£tabanxalı$__________________________;atlig;_______

• ben o aparatın 130 ytl lik olanından aldım kullanıyorum işe yarıyor faka bence gereksiz birşey ayarı zaten 4*5 atışta iyi yapabiliyorsunuz

• ben o aparatın 130 ytl lik olanından aldım kullanıyorum işe yarıyor faka bence gereksiz birşey ayarı zaten 4*5 atışta iyi yapabiliyorsunuz

+1 bencede havalı tüfekler için pek de gerekli deyil,serkan sende böyle bir başlık açmış idin hatırlıyormusun :)
    o topic e link atmıştım senin için ama tavsiyede etmemiştim sana :)

• hatıladım abi bende meraktan aldım ama dürbünü kurcalayınca ayar yapmayı örendim:)