Patriot 11.5metre (5.5mm) Sonunda adam akıllı patriot

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • [Resim Engellendi: http://img354.imageshack.us/img354/7093/goruntu560zc9.th.jpg]

Oturarak, 11.5metre, gamo ts18, 500ml pet şişe kapağı, 7 atış(5 isabet)

Merhaba üstadlarım

Tüfeğimi aldığımdan beri türlü türlü sorunlarla beni uğraştımıştı. Ne ben nede götürdüğüm tüfek tamircisinde istediğim sonucu alamadım. Yağ gez keçe vida her türlü sorunu çıkartmıştı. Daha sonra dayanamayıp hatsana gönderdim.

Tüfeği bugün geri aldım ve inamadım. Tüfeğin bütün sorunları zaten yapılması gerektiği gibi giderilmiş ama ayrıca tüfek kendini bulmuş. Aldığımdan beridir istikrarsız atışları (hep atamıyorum işte diye üzülüyodum) tepmesi patlamaları çıkardığı sesler yüzünden pişmandım ama şimdi ilk aldığımdaki hali tüfekmiymiş dedim.

Anladığım kadarıyla bu tüfeklere bilen kişilere adam akıllı bakım (hatta özellikle ilk alındığında) şart. Bu atış kesinlikle çok iyi değildir ama benim gibi acemi bir atıcıya ve tüfeğin ilk haline göre beni çok mutlu etti sizinle paylaşmak istedim.

Saygılar...

Her Türk Asker Doğar... X]#+,

Webley Patriot 5.5mm (1. nesil)

• İnşallah daha iyilerini yaparsın. Tebrikler. Patriotuna uzun ömürler dilerim :)

• Umarım kırma namlu olduğu için atış istikrarınız bozulmaz ilerde güle güle kullanın.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Herkese çok teşekkür ederim.

Umarım kırma namlu olduğu için atış istikrarınız bozulmaz ilerde güle güle kullanın.

İnşalah bozulmaz bundan sonra bozulsada adres belli: doğru hatsan... :)

• 25-50 hatta 100 metre grupları bekleriz. Patrit gibi bir silahın 10-15 metre grupları daha güzel olması lazım ama zamnla alışır daha güzellerini yaprsınız.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• 25-50 hatta 100 metre grupları bekleriz. Patrit gibi bir silahın 10-15 metre grupları daha güzel olması lazım ama zamnla alışır daha güzellerini yaprsınız.

Yaz okulunu bitireyim direk kendimi tüfeğe adıycam :) ozaman kendimide geliştirerek uzak mesafe grup çalışmalarınıda paylaşırım inşallah