Gamo pro magnum Mod 85 sniper vortex 5.5

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese iyi günler mod 85 sniper tüfeğimde kullanmak üzere gamo pro magnum 5.5 aldım.namluya biraz oturaklı giriyor bastırarak oturması hoşuma gitti , namluyu kapatırken düşme olayı yaşanmıyor.tavsiye edermisiniz randuman alabilirmiyim

• ben kullandım yaylı tüfeğimde. genellikle evin içinde atış yaptığım için uzak mesafede pek deneyemedim. grupman da yapmadım. ama 10 metre gibi mesafeden siirt fıstığını her attığında vuruyordu. nohuttan biraz daha büyük. bir kere de arazide denedim. 40 cm çapındaki metal plakayı yaklaşık 70 metreden çok güzel vuruyordu.

diana mod 48/52- 177

• 80 metreden şişe patlatıyor dün denedim namluya girerken kafası eziliyo gibi isabeti düşürürmü onu bilmiyorum

Rüzgardan çok etkilendiğini gördüm bütün pelletler öylemidir bilmiyorum ama

• namluya zor girmesi daha iyidir. zararı yok faydası var. zor girince daha iyi yiv set tutar. kafası değil de kenarların ezilmesi lazım. eğer yanlış anlamadıysam.

diana mod 48/52- 177