4.5 mm Pellet Tavsiyesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Öncelikle herkese selamlar

Vakit buldukça 10 yaşındaki oğlumla oturduğumuz sitenin yanındaki korunun içerisinde boşluk bir alan bulduk orda atış yapıyoruz.Gayet güvenli bir alan ve toplam 60-70 m uzunluğunda

Geçenlerde Kral Nemesis tüfeğe geçtikten sonra kafamda 4.5 mm yi deneme fikri belirdi.Max 60 metreye kadar 4.5 mm pellet uygun olur mu ve kaç grain pellet tavsiye edersiniz. 5.5 ve 6,35 için yeterinde Jsb marka pelletim var ama 4.5 ile biraz daha ekonomik çözüme kavuşacağım zannediyorum bu ay bir de scuba tüp masrafım olacak ne kadar ekonomi o kadar iyi

Cevaplar için teşekkür ederim,saygılar

Kral Arms Nemesis

Discovery Hi 8-32-50 SF

• Spoton dome 10.34 grain işinizi görür.

Fiyat fayda olarak ideal olduğunu düşünüyorum

Gamo G-Magnum 1250 5.5mm

Ekol-Voltran Ultimate Es 6.35-4.5mm-Optima 3-9x40

Kral Puncher Jumbo 5.5---Hawke vantage 4-12-50 AO

• Hocam ben Spoton 10.34 ü Kral Np01 de kullanıyorum tam fiyat performans pelleti.

Fakat sizin Nemesisin çekiç ve yay sistemi 6.35 ide kullanacak şekilde dizayn edildiğinden güç ayarını en düşük seviyeye alsanızbile 10.34 hafif gelebilir. 10.34 ek olarak 13.88 de deneyebilirsiniz.

• Tavsiye ettiğiniz 2 pelleti de alıp deneyim.Namluyu da değiştireyim 50 mt ye ideal olacak gibi duruyor 4.5 mm

Teşekkür ederim

Kral Arms Nemesis

Discovery Hi 8-32-50 SF