Webley Raider pcp için o-ring

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba ;

Webley raider 10 pcp tüfeğim için o ring nereden Temin edebilirim.

Arıza: ilk önce tüpe hava doldurmadan bahsedeyim.tüfek uzun zaman 200 bar hava ile kalınca tüpe hava basamadım.içindeki havayı bitirdim ama bir süre sonra havanın tamamen boşaldıpını gördüm. Tüpün içerindeki hava giriş yerindeki oringi sanayiden daha önce almış olduğum doldurma aparatı ile aynı olduğunu görünce değiştirdim.şimdi ise hava basıyorum fakat namludan bastığım hava dışarı çıkıyor tamamını söktüm( pelletlerin girdiği mekanizma dahil )ilk denemem için iyi bir tecrübe oldu :) . Şimdi ise çekicin vurduğu pimin oradaki çok küçük oring ve devamındaki oring setini değiştirmek istiyorum ama Denizli de bulamadım.

Bu malzemeleri nereden bulabilirim. O ring ler yağlanmalımı ve ya ne ile yağlanmalı.

Bu konuda Bilgi verebilecek arkadaşlara ihtiyacım var ,

Şimdiden teşekkür ederim.:)

ussr ıj 27 tektetik 72 namlu superpoze

ispanyol lamber yarıotomatik

Mod125

Gamo bullwhisper

Daisy powerline