Hill pompa oring seti

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar elimde hill pompa var arıza yaptı önce de hatsan yapıyordu servisini aradım artık yapmıyoruz dediler bende kendim söktüm ama en içteki ince oringi hiç bir yerde bulamıyorum tavsiye edebileceğiniz yer var mı tam ölçüsünü bilen yardımcı olursanız sevinirim. :)

bir yerde kücük insanların büyük gölgeleri varsa o yerde güneş batıyordur...

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• Merhaba arkadaşlar elimde hill pompa var arıza yaptı önce de hatsan yapıyordu servisini aradım artık yapmıyoruz dediler bende kendim söktüm ama en içteki ince oringi hiç bir yerde bulamıyorum tavsiye edebileceğiniz yer var mı tam ölçüsünü bilen yardımcı olursanız sevinirim. :)

hatsan pompanın oringleri ile aynı diye biliyorum. hatsandan oringleri sipariş verebiliyorsanız sorun olmaz

• Didimdeydim ama artık osmaniyedeyim hatsan pompanın oringleri olmuyor malesef büyük oringler olur belki ama en içerde ince piston da ki oring olmuyor onu bulamıyorum zaten onu bulursam sıkıntı olmayacak.

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

Merhaba iyi akşamlar bende de 2009 model hill pompa var uzun süre ara vermiştim hobiye bu yılın başında tekrar başladım malum pompa o-ring leri kuruduğundan dolayı bir iki pompalamadan sonra hava basamaz hale geldi bende söküp o-ring lerini viton lu o ring ler ile yeniledim ama dediğiniz gibi en içteki yeşil renk li küçük o-ring den piyasada yok onuda değiştiremedim haliyle bu şekilde bir kaç sefer dolum yapabildim ama şimdi her ne olduysa pompayı yukarı çekerken harcadığım kuvvet aşağı basarkenki harcadığım kuvvetin 2 katı oldu :) neyden kaynaklı bu anlamadım ama içinde yaylı bir çekvalf var sanırım o takıldı kaldıki pompayı yukarı kaldırırken çekvalf görevini yapmadığı için bana sorun yaşatıyor. Yarin söküp bakacam artık. Bu pompanın adam akıllı onarımını bakımını temizliğini yapacak bir servisi var mı ? Kim yardımcı olabilir bu konuda siz bir çözüm bulabildiniz mi ? Hill pompa malum kaliteli bir pompa Hatsan a göre en belirgin özelliği ise gövde silindiri Hatsan a göre hava ince olduğu için tüfek hava dolumunda yormuyor çok kaliteli kullanışlı bir pompa bence ama işte servis i malzemesi sıkıntı :(

Sorunu çıkaran değil, çözen ol !

HATSAN AT44 WX-10 LONG LW PREMIUM 5.5mm - Regülatör modding by Hakan HIZLI

HAWKE ECLIPSE 30 6-24x50SF (Metric)

VECTOR OPTICS NO LIMIT

HILL MK2 PCP PUMP

• Malesef çözemedim tüp aldım pompa kenarda olduğu gibi duruyor ondan sonra hiç kullanmadım benimde öyle oluyor çekvaşf ile lakaplı değil o bulamadığımız oring işe alakalı bende 3 4 defa değiştirdim 1-2 hava basınca tekrar öyle oluyor o yüzden orjinal ölçüde oring lazım.

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• Malesef çözemedim tüp aldım pompa kenarda olduğu gibi duruyor ondan sonra hiç kullanmadım benimde öyle oluyor çekvaşf ile lakaplı değil o bulamadığımız oring işe alakalı bende 3 4 defa değiştirdim 1-2 hava basınca tekrar öyle oluyor o yüzden orjinal ölçüde oring lazım.

Merhaba iyi akşamlar evet dediğiniz gibi tam da o küçük yeşil renkli o-ring ile alakalı imiş. Ben tüpteki tüm o-ring leri değiştirirken sağlam olmasına rağmen o yeşil o-ring ide değiştirmiştim ama burda sanayide o ölçüde o-ring çıkmadı ona en yakınını vermişti oda bir süre sonra yanlardan yemiş o-ring özelliğini kaybettiği için pompayı yukarı çekemez olmuştum. Neyseki orginal o-ring ini atmamışım onu tekrar taktım ve sorun düzeldi. Umarım o o-ring e birşey olmaz :)

Saygılarımla

VECTOR OPTICS NO LIMIT

HILL MK2 PCP PUMP

• DENİZCİ

Abim merhaba internette yağtığım bir araştırmada ebay üzerinden satışının yapıldığını buldum.

Alışveriş aşamasında Türkiye gönderimi yok diyor site ama satıcı ile yaptığım görüşmede Türkiye ye kargo yaptığı bilgisini verdi.

Hi,

Yes we can ship to Turkey via Royal Mail.

Jon

Ben Londra da kuzenim yaşıyor onun aracığı ile getirtmeyi planlıyorum olmazsa bende ebay üzerinden alıcam.

Yazık günah Hill pompa bir kenarda yatmayı hak etmiyor :)

Saygılarımla

Hill Pumps Service Seal Kit for MK2 Hill PCP Air Pumps - Z2128-501 | eBay
    Service seal kit for the MK2 Air Rifle pump.
    www.ebay.com

VECTOR OPTICS NO LIMIT

HILL MK2 PCP PUMP

• Türkiye distribütörünün olmaması bizi bu durumlara düşürdü maalesef ben kullanmıyorum zaten belki sayabilirim de.

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• Türkiyede bu oringin bulunmayacağını sanmam ölçüsü bilinirse bulunacağını düşünüyorum.

diana mod 48/52- 177