Kuzey Arms K600 PCP 5.5 mm

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ben kullanıyorum memnunum. Ama ben yeniyim. Daha tecrübelilerden aldığım dönüşlerde onlarda memnun olduklarını ilettiler. Artıları nispeten hafif ve boyutlarının büyük olmaması, atış sayısının tüpüne göre iyi olması, regülatörsüz tüfeklere göre çıkış hızının çok dalgalanmaması, çekiç ayarının dışardan yapılıyor olması, dipçik kısmının asansörlü olması gibi sayılabilir. Grupmanınında iyi olduğu söyleniyor. Tecrübelilerin videoları var bakabilirsiniz. Olumsuz olarak duyduklarım iyi solid atamadığını duydum. Ben kullanmıyorum şu an solid bi fikrim yok bu konuda o yüzden. 30 bin adet atış yapmış kullanıcısı var henüz bir problem yaşamamış. 18,13 grain pelleti seviyor benimde gördüğüm duyduğum deneyimlediğim kadarıyla.