Patriot namlu egildi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Patriotu kururken elimden kaydı ve yayın kuvvetiyle namlu kilitlendi. Patriotu kontrol ettiğimde namlunun eğildiğini fark ettim ve hatsana gönderdim.

Not: Hala namlunun nasıl eğildiğini anlamış değilim aklım ermiyor

• bu bütün kırma namlu yaylı tüfekler için geçerli tüfeğiniz kırma namlu ise namluyu elden kaçırdığınızda namlu eğilir alttan kurma ise kurma levyesi elden kaçtığında levye eğilir yada mazıl zarar görür illaki tüfek zarar görür anlıyacağınız.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• sizin patriota hatsan yolu gözükmüş ½bay£bay`;
    fabrikaya yollayın orda yapıp size gönderirler ama ücret konusuna gelirse belki para talep edebilirler çünkü kullanıcı hatası ama yinede belli olmaz

marmarateam.png

Evanix Blizzard Bolt Action Thumbhole .22 -FTX-F1 10-40x50 (Regule;kovboys; )

Hw 97k .22 - Bushnell 4-12X40 :thumbup:

Zoraki Hp01 ultra .22 - Barska Electro Sıght 4x21 AO g;$i

• aynı şey benimde başıma geldi ve hatsan a yolladım tüfeği,üçretsiz olarak tamırını yaptılar.servise gösterdıklerı ılgıyı bırazda ımal ettıklerı urunlere gosterseler cok daha iyi sonuclar cıkar ortaya

• kesinlikle para talep etmezler, vakti zamanında bende bi patriot almıştım, dürbün yatağı dar olduğu için dürbün oturmamıştı bende aldım elime eğeyi başladım yatağı oymaya ;lol; tabi o zaman acemiyiz oymayıda beceremedik silahında anasını ağlattım.

baktım olmayacak yolladım hatsana sıfırı geldi ;rofl.;

saolsun Bahtiyar bey , işçiliğimi beğenmiş olacakki iki kutuda pellet göndermişti.

hatsan bu konularda gerçekten çok iyi ama ürettiklerine gelince aynı şeyi söylemek çok zor.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Sonra gel zaman git zaman, serdar bu tüfeğe bir türlü ısınamadı ve gelen sıfır tüfeği, naythawk adında forumdan bir arkadaşına sattı. Sonra bu arkadaş tüfeği himayesine alıp, kolleksiyonu arasına tozlu rafta yerini alacağı yerine yerleştirdi ... :thumbup:

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776