Avcıburada.com / shotline.com

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamlar,

Avcıburada.com veya shotline.com sitelerinden alışveriş yapan var mı? Bir ürün aldım, ne malı alabiliyorumi ne de parayı. En son bugün şahsen kalktım maltepedeki mağazalarına gittim. Gün içi kesinlikle göndereceğiz dediler. Gün boyu ne telefona cevap verdiler ne ödemeyi yaptılar. Akşam 4 de geri gittiğimde kapalıydılar. Tanıyan var mı bu arkadaşları?

• Official Post

İnternet alışverişlerinde en dikkat edilmesi gereken şey adı duyulmamış, ucuz satan siteler.
    Kesinlikle üç kuruş fazla verip böyle şahıslardan alışveriş yapmamak en iyisi.
    alışverişinizi yaptıgınız kredi kartı yada banka kartının ödeme yaptığınıza dair dekontu ile tüketici mahkemesine başvurun. geç sonuç alacaksınız ama kesinlikle alacaksınız.

agt agtagt

• İnternet alışverişlerinde en dikkat edilmesi gereken şey adı duyulmamış, ucuz satan siteler.
    Kesinlikle üç kuruş fazla verip böyle şahıslardan alışveriş yapmamak en iyisi.
    alışverişinizi yaptıgınız kredi kartı yada banka kartının ödeme yaptığınıza dair dekontu ile tüketici mahkemesine başvurun. geç sonuç alacaksınız ama kesinlikle alacaksınız.

Konunun hem tüketici, hem de dolandırıcılık anlamında iki yönü var. Ben malı hiç alamadığım için tüketici olmaktan ziyade dolandırılmış durumdayım. Akşam polise başvurdum, konuyu dolandırıcılığa ilettiler, ifademi aldılar. Bundan sonrasını artık izleyip göreceğim, buradan da payaşırım.

Firma aslında bilinmeyen bir firma değil, Ankara maltepe de büyükçe bir mağazaları da var. Anlam veremiyorum. Bir zamanlar Ankarada çok büyük bir elektronik mağaza vardı, Mavi Bilgisayar. Bir gece birden bire yok oldu. Arkasında bir dolu mağdur bıraktı. O zaman da aynen bugünler gibi ciddi bir döviz olayı yaşanıyordu. Aklıma o günkü olayları getiriyor bu firma.

• Bugün parayı iade ettiler. Konu kapandı.