Kuzey arms k600

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Slm kuzey arms k600 pcp tüfek nasıl olmayı düşünüyorum alan kullanan varmı artıları eksileri nelerdir şimdiden tşk

• aleyküm selam. Ben kullanıyorum. Dağılımı, stabilitesi gayet iyi. discovery 4-16-44 FFP dürbün ile 230 mt ye kadar atış yapabiliyorum.

• aleyküm selam. Ben kullanıyorum. Dağılımı, stabilitesi gayet iyi. discovery 4-16-44 FFP dürbün ile 230 mt ye kadar atış yapabiliyorum.

230 metreye kadar hangi mühimmatı kullanıyorsunuz. Bende K600 kullanıcısıyım en iyi verimi Jsb 18.13 ile alıyorum.

• Bende ilk sahiplenenlerdenim. İsabeti kotuydu namludan pellet gecirdim gordumki namluyu ters acmislar soklu kismi ucta olucagina dolum kisminda. Bende aradim fabrikayi tufegi komple gonderin dediler. Kargoda tufek gondermenin sikinti oldugunu sadece boruyu gondermeyi teklif ettim kabul etmediler. Konu bu sekilde kapandi. Suan tersten acilmis pelete bol gelen bir borum var.