Hatsan'a Teşekkürler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tüfeğim elime ulaştı arkadaşlar.
    değişen parçalar

1-Tetik gurubu
    2-Kundak yan vidaları
    3-Kundak arka bağlantı vidası
    4-Hazne borusu
    5-Namlu
    6-Genel bakım

Bide kutunun içerisine gurupman kağıdınıda koymuşlar.Atışları kontrol edildi manasında.Ama kaç metre hangi pellet olduğu yazılı değil.

İnşallah ilk fırsatta yeni namlu ile yapacağım gurupmanı paylaşacağım.

Buradan tekrar teşekkürlerimi sunuyorum hatsan yetkililerine.

Saygılarımla Emrah

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

MARAŞLIM BİR HAMASET DESTANI NAKŞEDİLDİ BAĞRINA
    YURDUMUN ARSLANLARI ÖLDÜ İMAN UĞRUNA

emrahkazici@hotmail.com

• inşallah 10 gün sonra tekrar servise yollamazssınız.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• ^^ İnşallah.Öyle umut ediyorum.

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

emrahkazici@hotmail.com

• Arkadaşlar ilk atışları yaptım iş yerinde olmama rağmen dayanamadım pencereden 15-20 m mesafede soda şişesi,taş ne bulduysam attım.Şimdilik bir sorun yok gibi pellet olarak ts-18 kullandım.En kısa zamanda gurup çalışması yapmam gerek.
    Bide yukarıda yazdıgım hazne borusu'nu merak ettim neresi tam olarak çözemedim ^^
    Saygılarımla

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

emrahkazici@hotmail.com

• evet arkadaşlar bende hatsana buradan yeniden teşkkür ederim bu gün tamir için yoladığım mod 125 tüfeeğim yenisi ile değiştirilerek yeni bir tüfek olarak geldi daha sıfır vede ambalajında açılmamış olarak buradan hatsana çok teşekkür ederim gerçekdende servis anlayışı süper bir firma ama gönül isterki ürünü aldıkdan sonra hiçbir şekilde servisle felan daha muhattap olmamak şimdi tek sıkıntım kaldı bu tüfeği yeni tüfeği alacak arkadaş bulmak :)

• baytıyar abi kim?

hadi Türkçe'yi yiyorsun, bari insanların isimlerini biraz dikkatle, düzgün yaz Kadir.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• evet arkadaşlar bende hatsana buradan yeniden teşkkür ederim bu gün tamir için yoladığım mod 125 tüfeeğim yenisi ile değiştirilerek yeni bir tüfek olarak geldi daha sıfır vede ambalajında açılmamış olarak buradan hatsana çok teşekkür ederim gerçekdende servis anlayışı süper bir firma ama gönül isterki ürünü aldıkdan sonra hiçbir şekilde servisle felan daha muhattap olmamak şimdi tek sıkıntım kaldı bu tüfeği yeni tüfeği satacak arkadaş bulmak :)

Hatsan'ın politikalarında forumların etkisini yabana atmamak lazım.

saol baytıyar abi yüzümü kara çıkartmadığın için ^^

Tam gaz devam arkadaşım ;d; . "Baytiyar" abin sana da bir kıyak yapar elbet g;$i .

• evet arkadaşlar bende hatsana buradan yeniden teşkkür ederim bu gün tamir için yoladığım mod 125 tüfeeğim yenisi ile değiştirilerek yeni bir tüfek olarak geldi daha sıfır vede ambalajında açılmamış olarak buradan hatsana çok teşekkür ederim gerçekdende servis anlayışı süper bir firma ama gönül isterki ürünü aldıkdan sonra hiçbir şekilde servisle felan daha muhattap olmamak şimdi tek sıkıntım kaldı bu tüfeği yeni tüfeği alacak arkadaş bulmak :)

Sevgili Meşedüzü hayırlı olsun tekrar.Senden bunları duymak inan şaşırttı beni :thumbup: bak ben o kadar uğraştım değişmediler ^^
    tekrar hayırlı uğurlu olsun.Saygılarımla

Kurt arkadaşımız bir iki fotoğraf çeksen bizde yakından bi baksak olur değilmi ?(

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

emrahkazici@hotmail.com

• eyvallah kardeş teşkkür ederim meraketme yakında senin tüfeğide değiştirirler :)

• gelsin ilk işim zaten foto yağmuru sonra tahribat bütün gün bi elinde fotoraf makinesi bi elimde tüfek x;.zx;.zx;.z;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;. tabi derste çalışıcam yoksa babamın silah üstünde başka planları var sakın sormayın ;rofl.;;rofl.;:Bal:taC::Bal:taC::Bal:taC::Bal:taC::Bal:taC::Bal:taC::Bal:taC::Bal:taC::Bal:taC: ;duello;;duello;;duello;;duello;;duello;;duello;

bu arada bol bol dua edelim yeni silah alcak arkadaşların silahları güzel çıksın diye (KENDİM İÇİN DEĞİL YANLIŞ ANLAMAYIN BÜTÜN FORUMCA ;kihhik,;kihhik,;kihhik,;kihhik,#hims#hims#hims;şrofls;.:love::love::love:
    allah bütün forumumuza kazasız belasız vede isabetli atışlar çok güzel gruplar nasip etsin AAAAAAMMMMMMMMİİİİİİİİİNNNNNNNNN ;keyf;;keyf;

• +1 hayırlı olsun, isabetli atışlar...

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• pardon Erdem abi ya vallah nasıl dikkatimden kaçtı u½%;
    bazı şeyleri farklı yöne çekmesen Guevara abi,
    2 ci kez yanılıyorsunuz,birilerine kıyakçılık yaptığımı zannediyorsun ama öyle deyil abi,benim işim var gücüm var kimse için 3 kuruşluk şeyin kıyakçılığını yapmam,öyle kişiliğe sahip biri olsa idim formda sadece nick i ile tanıdığım bir insan a sıfır tüfeğimi hediye etmez idim,vs ufak defekleri saymıyorum
    saygılar

• Yahu bu yeni gelen hatsan mod 125 in yanında birde rossi yazıyo 125 rossi ne oluyo bir anlamı varmı ne oluyo bilen varmı arkadaşlar

• #hims;lol;;kihhik, bende ilk gördüğüm zaman öle düşündüm ama değildir herhalde ;lol;;kihhik,#hims