2 AĞUSTOS 2008 ANKARA BULUŞMASI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ben sabah 06.00 1. Çamlık'tayım .
    Mustafa abi sağolsun benim Gladiator'ü yollamış, bu akşam sıfırlama yapıcam, yarın sabahın ilk ışıklarıyla atıştayım.

hehehehe, işte bana yollanılan Gladiatör

[Resim Engellendi: http://img11.imageshack.us/img11/5917/kgladiator.jpg]

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• #hims #hims #hims yoksa yoksa erdem abiye gümrükten kıyakmı geldi dedim. bir an neredeyse sabah gelip görsemmi diyordum aklımdan ama neyseki sadece rasıl kırovmuş ;kihhik, .yarın tatile çıkıyorum kısmetse. ama gladyator ayağımıza kadar gelseydi görmek farz olurdu. iyi atışlar erdem abi

webley patriot 5.5

• neee crow'mu? nerde? geldiğine pişman olur ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

.

ankarateam.png

• hayırlı olsun Erdem. Gözünüz aydın fx ciler. nöbetteyim buluşmaya katılamadım ama haberi duyunca çok heycanlandım doğrusu. ayrıca merakım da tavan yaptı. Atış resimlerini koyun da görelim yeni oyuncaklarınızı...izin dönüşü bulşmada banada attırın 1-2 atış nooolur....

ankarateam.png[color=#0000ff]

• Fx lafını duyunca hemen Erdem i aramak için telefona sarıldım. Meğersem tüfek russel abi gelmiş. heyeceanla konuşurken Erdem güldü tabii... Neyse demekki daha dikkatli okumam gerek msjları... ;rofl.;

ankarateam.png[color=#0000ff]

• bugün yine "çekirdek kadro" kyücel, teknosman ve ben sabah buluşma yerine gittik (ben geciktim, uyanamamışım) üstümüzde t-shirtler fakat hava 14-15 derece ve rüzgarlı, gölgede oturunca baya bir üşüdük, sigara molalarını güneşe çıkıp ısınarak yaptık. 90 derece sert rüzgarda sincaplar bizi maymun edince, rüzgarı arkamıza alıp 80-90m şişe atışlarına başladık. 8-10 şişeyi kırmak baya vaktimizi aldı, neyse. sonra Paintsign'a gittik, tost-çay-muhabbet üçlüsü sonrası Osman abi işi varmış, gitti. Bizde Kamuran ile 25m poligonuna konuşlanıp, biraz gurupman çalışması biraz paintball topu vurmaca vs. ile atışlarımızı bitirip. Üstüne biraz atıştırıp Paintsign'dan ayrıldık. Bu havalısilah işine bayılıyorum :D:D:D

Bu arada ŞEMS arayıp "hayırlı olsun, FX gelmiş" dedi, olayı açıklayıp biraz gülüştük.

[Resim Engellendi: http://img27.imageshack.us/img27/2085/24442681.th.jpg][Resim Engellendi: http://img25.imageshack.us/img25/5249/42974359.th.jpg][Resim Engellendi: http://img23.imageshack.us/img23/8505/19230008.th.jpg][Resim Engellendi: http://img22.imageshack.us/img22/2426/15343221.th.jpg][Resim Engellendi: http://img21.imageshack.us/img21/9971/79552607.th.jpg]

.

ankarateam.png

• Erdem Hocam eline sağlık resimler güzel olmuş... Bugün grup çalışması işinin gerçekten zor olduğunu gördüm. Erdem in de dediği gibi bize patlatacak (paintball topu), kıracak (şişe) bir şeyler verirseniz değmeyin keyfimize...Bu havalı silah işine ben de bayılıyorum... :D:D:D

• yanyana ne biçim ders çalıştık ama dimi Kamuran??? :thumbup::D;tacli#

.

ankarateam.png

• Güzel bir buluşma olmuş. Allah muhabbetinizi daim kılsın.
    Resimlere bakınca içimden uyarmak geldi. Atış pozisyonlarınız çok rahatsız. Ya sandalyenizi alçaltın ya da desteğinizi yükseltin. Böyle gerilimli bir pozisyonda düzgün grup çıkarmak bir hayli zor.

Resimlere bakınca içimden uyarmak geldi. Atış pozisyonlarınız çok rahatsız. Ya sandalyenizi alçaltın ya da desteğinizi yükseltin. Böyle gerilimli bir pozisyonda düzgün grup çıkarmak bir hayli zor.

Kamuran'da sürekli bu konuda söylendi, haklı demekki :) dedik bir dahaki sefere daha hazırlıklı gelelim diye.
    benim elimde silah, tüpümde hava, şarjörde pellet varsa hiçbir şey görmüyor gözüm :)

.

ankarateam.png

Ülkü abi önce amin deyim. Ben de aynı şeyi söyleyip durdum bugün rahat atış yapamıyorum diye. Ama bu da benim için başarısız grup çalışmasındaki bahanem oldu ;şrofls;.

yanyana ne biçim ders çalıştık ama dimi Kamuran??? :thumbup::D;tacli#

Benim çıkardığım ders: Grup iyi gidiyo dediğin anda atışı bırakacaksın, yoksa kesin grubu dağıtıyosun (4 atış çok iyi 5. atış saçmalıyo)

• benim çıkardığım ders ise:

tek atışlık guruplar en iyisi ve en küçüğü oluyor, her zaman. nokta. ;rofl.;;şrofls;.

.

ankarateam.png

• Bu konuda bir üstadın dediği gibi

" En iyi grup photoshop ile yapılandır" ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Elinize sağlık Ankara Team,

Bende değinmeden edemeyeceğim ama (umarım kızmazsınız) denediğim HW 100 olsun HW97 olsun grubu geçtim sıfırlama bile yapamadım 2 saat. Bir sağa bir sola vuruyordu meretler. Benim kullandıklarımda herhalde sorun vardı. :him:s

Ah o 4. veya 5. mermi yok mu .. Ahh ahhh...

• haluk kardeşten inciler " iyi bir atıcı atışa başlamadan önce 40 tane bahane bulamazssa atıcı değildir. akşam turşu yedim ellerim şişmiş ten başlayıp kırkıncıya kadar #hims;kihhik, .sonra baktın ilk üç atış bulleye oldu kalan iki atışı hemen ağuta atıp hepsi tekdelik oldu diye yaygara çıkarıp çamura yatıcan " ;lol;;kihhik,#hims keyifli atışlar dilerim