Regülatör ne ise yarar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • birincisi tüple var arasına takılır

Ikincisi aynı güçte atmasını sağlar her atışta aynı hızda atış yapar tüpten sonraki bir odacık tüpte 250 bar dahi olsa reg in ayarı 150 ise 150 bar ın üzerine çıkmaz

• Yada yeni alinan bir silah icin gerekirmi internette yaza ozelliklerlemi gelir silah

Aslen fantaziye giriyor modlama işi keyiflimi dersen keyifli ama psp yi alırken alış amacına göre alırsan daha iyi olur ben silahımı modlamak istemem ama solid atabilecek güçte olması yeterli benim silahım solidde iyi değil ama ona uygun solidi i arıyorum ilkini buldum spoton crazy

Evet internetteki özelliklerde gelir çok küçük farklılık gösterebilir

• Tm abi yardimin icin teşekkür ederim benim silahim aslekon mx 8 62 joule gucunde biri hediye olarak aldi sizce bu silahla 300 metreye atabilitmiyim

• Tm abi yardimin icin teşekkür ederim benim silahim aslekon mx 8 62 joule gucunde biri hediye olarak aldi sizce bu silahla 300 metreye atabilitmiyim

Hayırlı olsun jul degerine göre atarsın diye düşünüyorum artık yorumları senden alırız silahı senden tanıyalım pek piyasada yok keyifle kullanman dileğiyle

• Peki abi jul değeri normal bir pcp ye gore nasil

jul mühimmata göre değişir birde calibre önemli 5.5 ise normalin üstünde hele bir silahın gelsin site bilgileri yüksek olur kullanarak anlarsın