Hatsan Alfamax Teknik Destek

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İyi Akşamlar. Bir arkadaşıma ait 2008 üretimi Hatsan Alfamax 5,5 mm yaylı tüfeği var. tüfek gücünü tamamen kaybetmiş. yayını değiştirmek istiyoruz. ancak nasıl yay kullanmamız gerektiğini bilmiyoruz. standart bir hatsan yayı kullanmamız yeterli mi? yoksa illaki Alfamax modelin yayını kullanmam gerekiyor? birde yay dışında başka bir parçanın değişmesine gerek var mı?

• Official Post

Hatsan da belli bir kaç boy var diye biliyorum ayrıca direkt olarak alabileceğiniz en sağlıklı yer hatsan onlardan destek alın

• Hatsan da belli bir kaç boy var diye biliyorum ayrıca direkt olarak alabileceğiniz en sağlıklı yer hatsan onlardan destek alın

teşekkür ederim. Dediğiniz gibi aradım. Yay istedim. Onlarda direk bize gönderin diğer bakımlarını da yaparız dediler. Bizde Tüfeği direk Hatsan'a göndereceğiz. Yalnız hangi korgoyla göndersem daha iyi olur. Bir ara kargo şirketleri sıkıntı yapıyorlardı. Hatsan'ın anlaşmalı olduğu bir kargo var mı?

• ARAS

Diana
    Weihrauch
    Crosman

Hatsan
    Reximex

Evanix

KalibrGun
    Air Arms

AirForce

FX

Zoraki

Walther

Daisy

Beeman

• Aras KARGO ile gönderebiliyorsunuz. Bazı şubeler tüfek duyunca almak istemez. Halbuki şöyle bir olay var. O silah fabrikası sistemde kayıtlı ise ürünü alıp yollanabiliyor. Bu firmalar taşıma izinleri alıyorlar ve kargo firmaları ile paylaşıyorlar. Şahız tüfeği fabrikaya yollayabiliyor. Fabrika şahısa yollayabiliyor. Bazı av bayilerinde de bu durum aynı. Şahısdan şahısa sıkıntı çıkarıyorlar. Genelde de kutunun içinde olta takımı var diyip yolluyor kişiler. PTT kargo da bu liste var ama genel müdürlüklerden yollanabiliyor sadece. MNG genelde paketin içinde ne var diye sormuyor. Soran da tüfeğin sökülmüş olmasını istiyor. Yurtiçi hiç taşımıyor. Yani en mantıklısı ARAS.

Diana
    Weihrauch
    Crosman

Hatsan
    Reximex

Evanix

KalibrGun
    Air Arms

AirForce

FX

Zoraki

Walther

Daisy

Beeman

• Aras KARGO ile gönderebiliyorsunuz. Bazı şubeler tüfek duyunca almak istemez. Halbuki şöyle bir olay var. O silah fabrikası sistemde kayıtlı ise ürünü alıp yollanabiliyor. Bu firmalar taşıma izinleri alıyorlar ve kargo firmaları ile paylaşıyorlar. Şahız tüfeği fabrikaya yollayabiliyor. Fabrika şahısa yollayabiliyor. Bazı av bayilerinde de bu durum aynı. Şahısdan şahısa sıkıntı çıkarıyorlar. Genelde de kutunun içinde olta takımı var diyip yolluyor kişiler. PTT kargo da bu liste var ama genel müdürlüklerden yollanabiliyor sadece. MNG genelde paketin içinde ne var diye sormuyor. Soran da tüfeğin sökülmüş olmasını istiyor. Yurtiçi hiç taşımıyor. Yani en mantıklısı ARAS.

Teşekkür ederim. Aras'ı bir deneyeyim.