fx gladiatorüm ile sonunda kavuştuk

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Çok doğru, her şeye aynen katılıyorum.
    selamlar saygılar..

+1

FX Gladyatör ve Revelation, mükemmel namluları ve devasa tüp hacimleri ile gerçekten uzun atışlar için belki AA'lardan bile 1 adım önde olabilir ;duello;
    Glad ve revo sahiplerinin (özellikle aynı zamanda airgunsnipers ekibiniin de bir üyesi olan) Zagor bey pardon Termopl bey demek istemiştim uzun mesafe atışları hakkındaki deneyimlerini merakla bekliyorum.

• Erdem abi hayırlı uğrlu olsun.Allah kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin.

Çok yakın zamanda kullanmış birisi olarak :him:s (Bazı arkadaşlar böle olmuştur sanırım = :!: ),gerçekten çok iyi bir seçim yapmışsınız.

Bu silahta bence olmazsa olmazlardan birisi moderatör dü onudu halletmişsiniz ve bence bu silahın tek sorununu ortadan kaldırmışsınız.Sanırım böylelikle kısık güçte Fx whisper dan farkı kalmamıştır bu meletin.Susturucu yokken bile nerdeyse çıkmıyor sesi (kısık güçte).
    Ben başka hiç bir silahın bunun kadar kolay kurulabileceğini sanmıyorum.İnanılmaz rahat ve seri.
    Tekrar hayılrı uğurlu olsun.
    HA birde khrononuz varsa test atış hızlarınıı merakla bekliyoruz.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Togay kısık güçtede baya gürültülü, gerçi gürültülü olduğu moderatör çıkartılınca anlaşılıyor. Kısık güçte moderatörlü haliyle hedeften gelen pellet sesi silahın sesinden daha fazla ;şrofls;. kara şişeler nolduğunu anlamıyacak ;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Erdem Abi,

Yeni oyuncağına sonunda kavuşmana sevindim. Şimdi anlıyorum neden Daystate in kutusunu atmadığını. ½bay£bay`; Bence mod ile daha bir şık olmuş. Üstelik bazıları sesli severken, bende tam tersi ne yapsam etsemde sesi daha azaltsam derdindeyim (ellerinden öperim İlker Abi)

Mustafa Abi nin de belirttiği gibi regülatöre kesinlikle ihtiyaç duymayan bu tüfeklerin tüp hacmi geniş olduğu için de grupmanları (isabet) daha dar olacağı kanısındayım. Biz de tüpe direk bağlarız artık ;kihhik,

• Allah kazasız belasız atışlar nasip etsin güle güle kullanın.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• siteden bir süre uzak kaldım. bu arada fx ler gelmiş.herkesin fx i hayırlı olsun. şimdi bu tüfeklerin fiyatı nedir acaba ? pompa fiyatı da önemli tabi. birde yatagunun satış sitesi açıldı mı? bende acılmıyorda.mustafa abiye pm atcaktım.ama özel mesajlar hata veriyo.acab benim pc de mi bişey var :him:s nese tekrar heskese hayırlı olsun.

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• Fx havalı tüfekleri nereden ve nasıl temin edebiliriz. birkaç siteyi aradım ve hiç fx havalı tüfeğe rastlamadım.

Kral magnum 5.5 (adı gibi kral olsa keşke)

webley typhoon 4.5 , yakında crosman 2100 ve remington 3*9*50e dürbün inşallah

• Fx havalı tüfekleri nereden ve nasıl temin edebiliriz. birkaç siteyi aradım ve hiç fx havalı tüfeğe rastlamadım.

Yatagun.com.tr açılana kadar forumda "booze" arkadaşımıza PM atarsan o yardımcı oluyor,

.

ankarateam.png

• bugün akşamüstü Mrmataracı ile tekrar Paintsign'a gidip biraz atış yaptık. (2 günde 1000 pellet gitti :!: )
    Kronomuz yok, ancak ben pompayla 205bara kadar doldurduğum silahı düşük güçte hava sarfiyatı nasıl oluyor diye merak ettim ve not aldım:

başlangıç 205 bar, en düşük güçte
    10 şarjör (80 atış) 170 bara düştü,
    15 şarjör (120 atış) 160 bara düştü,
    20 şarjör (160 atış) yaklaşık 145 bara düştü,

son 1 şarjörü tam güç attım 140 bara düştü, bu atışlarda POI'de belirgin bir düşüş farketmedim,hatta son atışımda 43 metrede su şişesi kapağı vurdum. krono olunca daha kapsamlı bir çalışma yapacağım.

yani en düşük güç 160 atış + tam güç 8 atış sonucunda 140 bar (tahminen 120 bara kadar enaz 5-6 şarjör daha atar)

.

ankarateam.png

• Ben de bugün 200 civarı atış yaptım. 100 tanesi tam güç kalanlar da yarı yarıya orta ve düşük güç ile. 210 bardan 80bar'a düştü. Tam güçte 60 metre civarından şişe kıramadı artık, ama şişe üstüne koyduğumuz kayadan yere düşünce kırıldı, sayılırsa o :)

Gerçekten inanılmaz tüp kapasitesi :thumbup:

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• biraz fotoğraf çektim.

not: arkadaki kupalar Türkiye Rally Şampiyonası'nda eskiden kazandığım ödüllerdir, atıcılık-avcılıkla ilgili değildir.

.

ankarateam.png

• Harika resimler Erdem Abi :thumbup:
    Bu arada pellet kutularını görünce ağzım sulandı, gaza geldim +;tuftabV#;tufey# Ama saat geç oldu :( Moderatörüm olsa keşke ;#^+.

Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod

• Ayakla namlu tutucu da hayırlı olsun :)

• sağol Uğur, bende sendeki bipodu görünce gaza gelmiştim biliyorsun :)

.

ankarateam.png

• ;kihhik, Ben almaktan vazgeçtin sanıyodum ;) Yakışmış ama x;.z

• vay be çok etkilendim
    şahane olmuş
    güle güle kullan Erdem abi

sağol Fatih, sen olmasan kuzu böyle ayakta duramazdı ^^

.

ankarateam.png