Hatsan Flash 101 Namlu Giydirme ve Moderatör (3d Baskı)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • s.a flash 101 için makaron uygulamasını detaylı anlatabilir misiniz

İnternette ısıyla daralan Makaron diye aratırsanız çıkıyor örnek direnç.net diye bir site var güvenli ben alış veriş yaptım sıkıntı olmadı

Yanlız ölçüye dikkat et namluyu veya tüpü kaplayacaksınız diyelim kumpasla ölçün örnek 13 mm makaronu en az 13 14 olsun en fazlada 15. 16 olsun çünkü çok bol alırsan ısıtma aşamasında kat yapıyor birde sipariş verirken 13mm alacaksanız 13mm yazssın 1.3 mm değil .

Son birşey susturucuya uygulanınca sesi biraz daha kesiyor hem ssturucu çizilmemiş oluyor

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• hocam s.a nasıl yaptığınızı anlatır mısınz kndağı söktünüz mü aşamaları nelerdir teşekkürler..

• hocam s.a nasıl yaptığınızı anlatır mısınz kndağı söktünüz mü aşamaları nelerdir teşekkürler..

Ben FX e uyguladım zaten kundağı yok kolay oldu np01 e kundağı sökerek uyguladım tavsiye ederim çizilecek derdi bitti

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık