FX Gladiator'ım bugün geldi :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bi şeyleri sökmek istemedim, korktum şimdi :)

Mustafa Bey o vidaya yönlendirince uğraştırsa da biraz bi şeyleri sökmeden hallettim de kanımca başka bir sorun var :((

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• Official Post

Kundağın altındaki vidayı açıp öyle ayar yaparsanız çok daha basit olacaktır...

O silah Gladiator Engin, T12 gibi alttaki vidayı sökerek silahı sökemezsin,

Arzu ederseniz silahı bize gönderinde orijinal ayarlarına getirip test edip size geri gönderelim, olmaz da silahta arıza var ise gereğini yaparız, siz konusunda bizim şansımız bu forumda ve PCP konularında yeni olmanız.

• O silah Gladiator Engin, T12 gibi alttaki vidayı sökerek silahı sökemezsin,

Arzu ederseniz silahı bize gönderinde orijinal ayarlarına getirip test edip size geri gönderelim, olmaz da silahta arıza var ise gereğini yaparız, siz konusunda bizim şansımız bu forumda ve PCP konularında yeni olmanız.

O vidayı söylediğiniz gibi ayarladım. Eğer benim yapabileceğim başka bir şey varsa, tarif ederseniz halledebilirim ;) Siz nasıl uygun görürseniz. Son çare gönderebilirim de sorun değil. Neden yapıyor olaiblir peki? Tetikle mi ilgili diyorsunuz?

Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod

• Official Post

Tetik ayar vidası bir kere ayarlandıktan sonra gevşememesi için locktite lanıyor, bu yüzden siz ayarlıyorsunuz ama bir kaç atış sonra gevşiyor olabilir, görmemizde fayda var,

• Peki o zaman ben yarın yurtiçi kargo ile gönderirim Mustafa Bey :( Açık adresinizi yazarsanız sevinirim.

• Official Post

Peki o zaman ben yarın yurtiçi kargo ile gönderirim Mustafa Bey :( Açık adresinizi yazarsanız sevinirim.

Sizdeki faturada yazıyor adres, yanına faturayı da ilave edin.