Hatsan flash 101 ultimate combo .177 ile durbun aparati denemeler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar,

Hatsanin kampanyali tufegi ile denemelere başladik suanlik gayet guzel gidiyor. Fabrikadan geldiginde tam gucteydi. Fazla atis yapabilmek icin guc ayarini en dusukte kullaniyorum .

Atis mesafesi yaklasik 30 metre

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

hatsan mod 125 4.5 mm vortex gas piston

at44 long lw 4.5 mm

eskiyenler

hatsan mod 90 5,5 mm

hatsan mod 99 5,5 mm

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen The Hunter ().

• Merhaba hayırlı olsun. Güç ayarı nasıl yapılıyor. Uzun yıllar oldu hobiyi bırakalı tekrar başladım. Kendimi fazla kaptırmak istemiyorum :) Aynı tüfekten aldım. Eskiden At44 ü söküp topladım bu hatsan flash güç ayarı aynı şekilde mi yapılıyor eski At44 lerde olduğu gibi yoksa daha kolay bir yöntem eklemişler mi?

• Mantik ayni daha basit hocam 4mm uzun alyanla yapiliyor begendim guzel tufek

at44 long lw 4.5 mm

eskiyenler

hatsan mod 90 5,5 mm

hatsan mod 99 5,5 mm

• once kundagi sokup dipcik tarafindan uzatmaniz lazim alyani

at44 long lw 4.5 mm

eskiyenler

hatsan mod 90 5,5 mm

hatsan mod 99 5,5 mm

• Ha tamam At44 te yaptığımız gibi. Çok teşekkür ederim 🙏

• Ne demek rica ederim

at44 long lw 4.5 mm

eskiyenler

hatsan mod 90 5,5 mm

hatsan mod 99 5,5 mm

• Harici İçerik youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

at44 long lw 4.5 mm

eskiyenler

hatsan mod 90 5,5 mm

hatsan mod 99 5,5 mm