Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar herkese selamlar

Stoeger rx20 s3

Stoeger rx40 bu tüfek ler hakkında bilgisi olan kullanıcıların yorumlarını ve izlenimlerini merak ediyorum web te kullanıcı bilgilerini bulmak mümkün değil bizim altın gibi forumumuz sayesinde her türlü bilgiye ulaşabiliyoruz herkese teşekkürler iyi hobiler.

Stoeger rx20 s3

Stoeger rx40 bu tüfek ler hakkında bilgisi olan kullanıcıların yorumlarını ve izlenimlerini merak ediyorum web te kullanıcı bilgilerini bulmak mümkün değil bizim altın gibi forumumuz sayesinde her türlü bilgiye ulaşabiliyoruz herkese teşekkürler iyi hobiler.

Bende yakında ikisi arasında bir seçim yapacağım .

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

Stoeger rx20 s3

Kolay gelsin;

Stoeger rx20 s3 modeli ile Stoeger rx40 arasında ufak tefek farklar var. Fakat bu farklar uzun kullanımda tüfeğe etkisi olabilecek farklar. Stoeger rx20 s3 modeli namludan kurmalı bir model olduğu için uzun kullanımda atışlara etkisi olabilir kanısındayım. Stoeger rx40 ise alttan kırma bir model olduğu için namlu bu kur, kapat işleminden etkilenmiyor. Uzun vadede daha isabetli olabilir. Her iki üründe bildiğim kadarı ile özelleştirilebiliyor. FPS değerleri konusunda sıkıntı yok iki üründe 800 FPS atış yapmakta.

:thumbup: WEIHRAUCH HW 77

:thumbup: Element helix 4-16x44 ffp apr-2d Optik

:thumbup: Sportsmatch DM70 Dampa

• ilanlarda 800 fps dediğine bakmayın. ben 800 fps ile attığından emin değilim.

diana mod 48/52- 177

• ilanlarda 800 fps dediğine bakmayın. ben 800 fps ile attığından emin değilim.

abi bende almak üzereyim sence kaç fps stoeger rx40 güzel geldi gözüme ya kral n11 alıcam ya bunu.

• Ben gamo440 kullandim. Stoeger kullanmadım. Gamo için 800 fps falan deniyordu. Ama kullanırken 800 fps gibi görünmüyordu. Metehan beyin Gamo hız ölçüm vidiyosuna denk geldim. gamo dx için. Jsb 13.43 ile 690 fps dolaylarında bir hız ölçümü vardı. Stoegerin de yaklaşık bir değer vereceğini tahmin ediyorum. Kullanan varsa daha doğru bir bilgi verecektir. Bu konuda yanlış bir bilgi ile sizi yanıltmak istemem.

diana mod 48/52- 177

• Ben gamo440 kullandim. Stoeger kullanmadım. Gamo için 800 fps falan deniyordu. Ama kullanırken 800 fps gibi görünmüyordu. Metehan beyin Gamo hız ölçüm vidiyosuna denk geldim. gamo dx için. Jsb 13.43 ile 690 fps dolaylarında bir hız ölçümü vardı. Stoegerin de yaklaşık bir değer vereceğini tahmin ediyorum. Kullanan varsa daha doğru bir bilgi verecektir. Bu konuda yanlış bir bilgi ile sizi yanıltmak istemem.

anladım abi evet iyice araştırmak lazım.Bu iki tüfek arasında olsan hangisini alırsın.

Kral Arms N-11 Lüks Sentetik Yaylı Havalı Tüfek - Kral Store '' Hobinin Kralı '' Kral Arms Havalı Tüfekler , Kral Arms Pcp Tüfekler , Kral Arms Av Tüfekleri ve En Ucuz Tüfek Aksesuarları Online Mağazasına Hoşgeldiniz.
    Kral Arms N-11 Lüks Sentetik Yaylı Havalı Tüfek - Kral Store '' Hobinin Kralı '' Kral Arms Havalı Tüfekler , Kral Arms Pcp Tüfekler , Kral Arms Av Tüfekleri ve…
    www.kralstore.com.tr

• abi bende almak üzereyim sence kaç fps stoeger rx40 güzel geldi gözüme ya kral n11 alıcam ya bunu.

Bence siz torpedo dan vazgeç meyin

• Bence siz torpedo dan vazgeç meyin

torpedo geldi geri gitti malesef fabrika hatalıydı.Çok güzel malzeme ve kalite olmasına rağmen sahada beni zorlayacak gibi ama gücüde muazzam herşeyin bir bedeli var.Ama eski tüfeğim kral n11s gerçekten çok güzeldi.

• torpedo geldi geri gitti malesef fabrika hatalıydı.Çok güzel malzeme ve kalite olmasına rağmen sahada beni zorlayacak gibi ama gücüde muazzam herşeyin bir bedeli var.Ama eski tüfeğim kral n11s gerçekten çok güzeldi.

Hem hayırlı olsun hemde geçmiş olsun ne zaman geldi ne zaman bozuldu arızası neydi acaba hızınız baya iyi torpedoyu nereden kaça aldınız merak ettim bende yeni yaptiricam o yüzden sordum başka yaylı bakmanıza gerek yok bence

• Kesinlikle diana. :)

abi ama şuda bi gerçek torpedo 155 vortex diananın tüfeklerinden güç olarak fazla ama isabetli değil yoksa yanlışımmı var.

• Hem hayırlı olsun hemde geçmiş olsun ne zaman geldi ne zaman bozuldu arızası neydi acaba hızınız baya iyi torpedoyu nereden kaça aldınız merak ettim bende yeni yaptiricam o yüzden sordum başka yaylı bakmanıza gerek yok bence

Bi torpedo aldım ağzımdan burnumdan geldi.Olayı anlatayım uzun olacak ama oku ve aynı durumlara düşme diye.

Avfoni.com sitesini internette 10larca kötü yorumları okumama firmayada alışveriş öncesi iletmeme rağmen iyi yorumlara bakarak fiyatın ucuzluğuyla tercih ettim.

Bu tüfek piyasada 3300-3500 civarıyken orada 2750 gibi bir fiyata buldum.Defaatle sormama rağmen herhangi bir sorun yok dediler.Ama tabi yalan söylüyorlar gibi bir iddiam yok olabilir yine iyi niyetle yaklaştım.

Tüfek geldi hemen resimleri çektim sevdim okşadım derken biraz bakınca tüfeğin bir vidasının boyası yarısı gitmiş zorlanmış ve tam dibindeki yerlerde çekiç izi gibi vuruklar var.Sonrasında kabza kısmında oldukça rahatsız edici çizikler firmaya bu durumu ilettim bana gönder fabrika hatası gönderelim,elimizde var sana burdan sıfır göndeririz dediler aynısından elimizde çok var diye bende tamam dedim.

Tabi gönderdim ne mesajlara bakıyorlar ne telefonlara 3 gün uraştım araya hafta sonu girdi.Nihayet pazartesi bana ellerinde bu tüfekten yok fabrikaya söylediklerini cevap beklediklerini söylediler onların bana elimizde var dediğini vs hatırlattım dediğimde,yokmuş efendim dedi bayan.Neyse bende fabrikada üretimde olmayacağını düşünerek,iade işlemi için tekrar mesaj arama üstü üste ama 10larca kere aramama rağmen açmayınca,

Uzun uğraşlar sonucu bir firmadan firma yetkililerin numaralarına ulaştım ve direk yetkili yada patron olduğunu düşündüğüm kimselere ulaştım,durumu anlattım.İlkin bi şok yaşadılar ısrarla numaramı nerden aldınız,önce nerden numaramı aldınız bu etik mi gibi konulara girince haklılığımı söyleyip ilgisizliklerini anlatınca o bayana söyledi sorunları ve o bayan bana ulaştı iban istedi yolladım paramı geri aldım.

Ve tüfeğe bakıp alma arifesindeyken siteden tüm tüfek resimleri kaldırıldı meğer artık tüfek falan filan işini bırakmış bunlar tamda bana denk gelmiş gördüm siteleri sade çadır falan satıyordu.Şunu bir kez daha anladım firmalara yapılan yorumlar çok önemli ve gerçekten 4 gündür stres küpü oldum bu insanlar yüzünden tüfektende soğudum.

Şunuda anladım bikaç firma daha talep etmişti torpedo155 vortex hatsan firması artık üretmiyor.Piyasada satılanlarda çizik paslı sorunlu tüfekler olma ihtimali yüksek iyi araştırmak lazım.

Sonuç:Bir daha kesinlikle avfoni.com sitesinden 10tl tüfek olsa almam.

• abi ama şuda bi gerçek torpedo 155 vortex diananın tüfeklerinden güç olarak fazla ama isabetli değil yoksa yanlışımmı var.

Tam öyle diyemeyiz. İkisi arasındaki farkı tecrübe etmişsiniz zaten üstüne ekleyecek bir şeyim yok.

diana mod 48/52- 177

• Öncelikle geçmiş olsun paranızı kurtardiginiza sevindim sizin bu arastirmalarinizi zevkle okudum bir yıldır bende aynı şeyleri yaşadım torpedo en sevdiğim silah oldu şimdiye kadar hatsan daha üretmiyor piyasada bulacaklariniz ikinci el tamir edilmiş haşat ürünler zaten 3400 TL şuan istenen rakam elinde olanların onlarda kaç yil satilmadan beklemiş bidaha vortexe çevrilmiş tek tük sizinki haşat denk gelmiş ama ucuz etin yahnisi lafı aklınıza gelmeliydi bi film olduğu bence tüfeğin bi suçu yok torpedodan sogumaniza gerek yok ben gecen ay hatri sayılır bi abiyle görüştüm sıfırını yaptiricam fabrikaya bir ay kadar beklemem şartıyla hadi bakalım hayırlısı Allah gönlüne göre versin

• Öncelikle geçmiş olsun paranızı kurtardiginiza sevindim sizin bu arastirmalarinizi zevkle okudum bir yıldır bende aynı şeyleri yaşadım torpedo en sevdiğim silah oldu şimdiye kadar hatsan daha üretmiyor piyasada bulacaklariniz ikinci el tamir edilmiş haşat ürünler zaten 3400 TL şuan istenen rakam elinde olanların onlarda kaç yil satilmadan beklemiş bidaha vortexe çevrilmiş tek tük sizinki haşat denk gelmiş ama ucuz etin yahnisi lafı aklınıza gelmeliydi bi film olduğu bence tüfeğin bi suçu yok torpedodan sogumaniza gerek yok ben gecen ay hatri sayılır bi abiyle görüştüm sıfırını yaptiricam fabrikaya bir ay kadar beklemem şartıyla hadi bakalım hayırlısı Allah gönlüne göre versin

Saolun teşekkürler.Valla ne yalan söylim 1 saattir araştırıyorumda o güçte bir tüfek bu fiyatada bulamadım.Stoeger rx40 tasarım video ve alttan kurması ve fiyatıyla çeksede üzerine bin lira koyup magnum ceviz ağaç bi tüfek almak güzel.Bozkurtav ve hatsan store aynı siteler onlarda 3500e satıyor bilemedim alsammı ordan sıkıntı olurmu ama fiyatta çok uygun değil hatsan çok fiyatları arttırdı kalitesine göre.Siz nasıl alıcaksınız tüfeği ben anlamadım tanıdık vasıtasıyla mı ben aradım burdan satış yok dediler tabiki.Birde youtubda hamit özyurt var torpedo 155 videosu altında bu tarz yorumlar var...

Bunlarda beni oldukça düşündürüyor sonuçta paramızı çöpte bulmadık 3500tl çöpe atmaya gerek yok.

@Ramazan Arslan  hatsanstore dan satın aldım. Ama tavsiye etmem. Mod 135 vortex bundan çok daha isabetli. Aynı güçte ama 2 kat isabetli. Ben şuana kadar 1 tane gez değiştirdim bozuktu gezi. Geçen hafta alttan kurma kolunun pimi kırıldı onu da çelik bir çivi ile kendi yaptığım pimi takarak onardım. Ahşap kundak çok dayanıksız en ufak bir şeyde çizilip parçalanıyor. Alacaksan ahşap alma ve mod 135 vortex al. Arkadaşımda mod 135 vortex var birebir aynı güçte çok daha kaliteli ve iyi.

Hatsan Mod 155 vorteks çok çabuk bozuluyor özellikle tetik bölgesi çok zayıf hemen aşınıyor 1000 atış olmadan aşınıp bozuluyor

1

Yanıtla

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.