Mod 85 vortex vs 1000S vortex

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese iyi günler, başlıkta belirttiğim üzere mod85 vortex ile 1000s arasında kaldım mod85 sniper olanı bütçeden dolayı alamicağım sniper olmayan veriyosunu alabilirim bu ikisi arasıdan hangisi daha mantıklı olur ?

Ayrıca bunların şuanki fiyat 1.600TL civarında bu fiyata alınabilecek daha iyi bir havalı tüfek var mı?

• Herkese iyi günler, başlıkta belirttiğim üzere mod85 vortex ile 1000s arasında kaldım mod85 sniper olanı bütçeden dolayı alamicağım sniper olmayan veriyosunu alabilirim bu ikisi arasıdan hangisi daha mantıklı olur ?

Ayrıca bunların şuanki fiyat 1.600TL civarında bu fiyata alınabilecek daha iyi bir havalı tüfek var mı?

Son zamlardan sonra bu fiyatlara bir ürün bulmak çok zor. Bulsanız bile seçenekler yok denecek kadar az. Her iki tüfek te bu fiyat çerçevesinde alınabilecek en iyi iki tüfek. Sniper olarak çok takılmayın görünüş dışında teknik özellikler aynı.

:thumbup: WEIHRAUCH HW 77

:thumbup: Element helix 4-16x44 ffp apr-2d Optik

:thumbup: Sportsmatch DM70 Dampa

• Striker 1000s modeli güzeldir. Benim önerim bu tüfekte bulabilirseniz 4.5mm olanını almanızdır. Piyasada kalmamış olabilir.

Ayrıca mod55s modeline sahibim. Bu tüfekte de 4.5mm olanıdır tavsiyem. Hak ettiği ilgiyi göremediğini düşünüyorum. Her iki model de kolay kurulumu, yeterli menzili, cevizinin kalitesiyle yakışıklı silahtır.