200W DOMİNATOR-CFX 5.5 ROYAL-TORPEDO 100X-155 TORPEDO EN İSABETLİ VE GÜÇLÜ F\P ARIYORUM..RX40 STOEGER

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Forumun ustalarına sorum. Güçlü rahat taşınabilir bi tüfek arıyorum. Gamo cfx royal 5800 en son alabiliyorum. (bi 155 torpedo ve 200w alsam yaklasık bu fiyat)

diana 460 magnum en ucuz 9bin tl daha aşağı yok malesef. Torpedo 100x nasıldır isabet ve güç açısından.

Gamo konusunda parça sorunları olduğunu gördüm o yüzdende biraz uzak duruyorum.

Stoeger alıcam uygun ama rx40 bilemedim güç olarak sıralamada nasıl olur.

Torpedo 155 gibi güçlü bir silah istiyorum uzaklara giden saçma çok hoşuma gidiyor ama hantal vortex olan alıcam lakin tüfeğin kendini dağıttığına dair yazılar okudum bu biraz korkutuyor.

• selam. eğer maliyetini karşılayabiliyorsanız diana almanınızı öneririm. güç ve isabeti aynı anda veren dünyanın en iyi tüfeğidir. bu konuda rakipsizdir. iyi bakmak koşuluyla ömür boyu kullanırsınız. bir kaç yıl önce hatsan ile diana arasında 9-10 kat fiyat farkı vardı. bu gün üç katı farka kadar düşmüş. bana sorarsanız yerliler daha pahalı. diana mercedes ise hatsan bmw motorlu şahindir. şahin yolda giderken mercedes ile kapışabilir ama yolun sonunda durmak isteyince duramaz. fren patlar balata dağılır. bir bakmışsın araba ikiye bölünmüş. hatsan gamo ve diana kullanmış biri olarak yazıyorum. tercih sizin.

diana mod 48/52- 177

• selam. eğer maliyetini karşılayabiliyorsanız diana almanınızı öneririm. güç ve isabeti aynı anda veren dünyanın en iyi tüfeğidir. bu konuda rakipsizdir. iyi bakmak koşuluyla ömür boyu kullanırsınız. bir kaç yıl önce hatsan ile diana arasında 9-10 kat fiyat farkı vardı. bu gün üç katı farka kadar düşmüş. bana sorarsanız yerliler daha pahalı. diana mercedes ise hatsan bmw motorlu şahindir. şahin yolda giderken mercedes ile kapışabilir ama yolun sonunda durmak isteyince duramaz. fren patlar balata dağılır. bir bakmışsın araba ikiye bölünmüş. hatsan gamo ve diana kullanmış biri olarak yazıyorum. tercih sizin.

Valla hocam öyle bir yorum yazdın ki şu an dianaya yönelesim geldi.Daha önceden weihrauch hw80 vardı sattığım günden beri aklım onda.Eminim diana 460 modeli ondan çok daha güzel bir hissiyatı ve kullanımı vardır.Benim diana almama engel olan birazda ilerde yedek parçada sıkıntı yaşarım korkusu mesela dianada yay kırıldımı yahut bi parça hasar gördümü yada başka sıkıntılar genel olarak nelere dikkat etmeliyim.Bakım konusunda çok dikkat ederim bakarken nelere dikkat edilmeli teşekkürler.

• diana kalite olarak hw den daha iyi bir tüfek değildir. ancak daha güçlüdür. çünkü daha büyük bir pistona sahiptir. gamo ve stoegere gelince güç anlamında vasat tüfeklerdir. küçük bir pistonları vardır. istanbul fatihte kalıyorsanız. hw ve diananın servisi oradadır. gidip görüp dokunarak seçim yapmanızı öneririm. önce mercan yokuşuna inersiniz. bir çok av bayisi vardır. hatsan, kral, gamo bulursunuz oralarda. bakıp incelersiniz. hw nin servisi de meydan av dır. fatih ve karaköyde farklı şubeleri vardır hangi şube bakıyor bilmiyorum. sorarsınız. meydan avla yedek parça konusunu konuşursunuz. ellerinde tüfek varsa incelersiniz. sonra karaköye geçersiniz. av doğa ya gidersiniz diananın servisi orasıdır. ellerinde tüfek varsa incelersiniz yedek parça konusunu konuşursunuz. ondan sonra kararınızı verirsiniz.

diana mod 48/52- 177

Mesaj 3 düzenlendi, son düzenleyen b ve s ().

• diana kalite olarak hw den daha iyi bir tüfek değildir. ancak daha güçlüdür. çünkü daha büyük bir pistona sahiptir. gamo ve stoegere gelince güç anlamında vasat tüfeklerdir. küçük bir pistonları vardır. istanbul fatihte kalıyorsanız. hw ve diananın servisi oradadır. gidip görüp dokunarak seçim yapmanızı öneririm. önce mercan yokuşuna inersiniz. bir çok av bayisi vardır. hatsan, kral, gamo bulursunuz oralarda. bakıp incelersiniz. hw nin servisi de meydan av dır. fatih ve karaköyde farklı şubeleri vardır hangi şube bakıyor bilmiyorum. sorarsınız. meydan avla yedek parça konusunu konuşursunuz. ellerinde tüfek varsa incelersiniz. sonra karaköye geçersiniz. av doğa ya gidersiniz diananın servisi orasıdır. ellerinde tüfek varsa incelersiniz yedek parça konusunu konuşursunuz. ondan sonra kararınızı verirsiniz.

Tamamdır teşekkür ederim bilgilendirme için şu anda şehirdışındayım ancak döndüğümde bakabilirim bakalım artık bi şekilde konuşup halledicem.