laser noktalıyıcı hk

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selam dostlar. Burası uygun yer mi bilemedim. Yanlış yere açtıysam konuyu cahilliğime verin lütfen

Ben bu ürünü Nikula Avcılar Için Spike Ayarlanabilir Taktik Kırmızı Lazer Sight aldım. Tüfeğimin neresine montaj yapmam lazım. Namluya alttan bağladım dürbünden göremiyorum yandan bağladım gene görünmüyor. Nereye bağlamam lazım ki dürbünden bakınca işareti görebileyim.

• Selam dostlar. Burası uygun yer mi bilemedim. Yanlış yere açtıysam konuyu cahilliğime verin lütfen

Ben bu ürünü Nikula Avcılar Için Spike Ayarlanabilir Taktik Kırmızı Lazer Sight aldım. Tüfeğimin neresine montaj yapmam lazım. Namluya alttan bağladım dürbünden göremiyorum yandan bağladım gene görünmüyor. Nereye bağlamam lazım ki dürbünden bakınca işareti görebileyim.

kutu içeriğinde alyan çıkmıştır mühtemelen onunla ayar deliklerinden lazer noktasını ayarlamanız lazım