Acil dostlardan dürbün hakkında tavsiye....

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba;

Weıhrauch HW77 tüfek aldım. Bunun yanında dürbün almak istiyorum. Fakat karar veremedim, dürbün montajı için DM70 dampa ayak kullanacağım bununla kullanabileceğim bana tüfekte uzun süre sıkıntı yaratmayacak dürbün ne tavsiye edersiniz. Discovery, victoptiks veya hawke gibi FFP modeller.

:thumbup: WEIHRAUCH HW 77

:thumbup: Element helix 4-16x44 ffp apr-2d Optik

:thumbup: Sportsmatch DM70 Dampa

• Tavsiyeler üzerine Element Optics Helix 4-16x44 FFP Dürbün, APR-2D modelini aldım. Bakalım DM70 dampa ile Weıhrauch HW77 tüfekte bozulmadan kullanabilecekmiyim. O kadar paranın çöp olması baya can sıkar yoksa =O

• Tavsiyeler üzerine Element Optics Helix 4-16x44 FFP Dürbün, APR-2D modelini aldım. Bakalım DM70 dampa ile Weıhrauch HW77 tüfekte bozulmadan kullanabilecekmiyim. O kadar paranın çöp olması baya can sıkar yoksa =O

Ben konuyu geç gördüm. 😄

Bazı sitelerde şu ibare yok ama. Normalde

GARANTİ: Satışını yaptığımız Element Optics ürünleri fatura tarihinden itibaren bariz kullanıcı hatası olmadığı takdirde ömür boyu garantilidir.

Bu ürünü ülkeye sokan tedarikçi bu garanti şartları ile satıyor abi açıklamayı iyi okuyup satın aldığın kişi ilede görüş sonra üzmesin seni üzülme.

Bende yetişseydim aldığın dürbünü önerirdim. Hade hayırlı olsun. Bir video çekersin artık 😄

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• Ben konuyu geç gördüm. 😄

Bazı sitelerde şu ibare yok ama. Normalde

GARANTİ: Satışını yaptığımız Element Optics ürünleri fatura tarihinden itibaren bariz kullanıcı hatası olmadığı takdirde ömür boyu garantilidir.

Bu ürünü ülkeye sokan tedarikçi bu garanti şartları ile satıyor abi açıklamayı iyi okuyup satın aldığın kişi ilede görüş sonra üzmesin seni üzülme.

Bende yetişseydim aldığın dürbünü önerirdim. Hade hayırlı olsun. Bir video çekersin artık 😄

O kadar dedin illa video olacak hani sitemizin foto albümü var video yok :D :D ürünü Hilal av üzerinden aldım çok sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum.