Hatsan predator s5.5

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar, hatsan predator s 5.5 almayı düşünüyorum. Pompa ile dolum yapacağım. 400cc +50cc olarak sitesinde kapasiteye yer verilmiş ve atış limiti de hayli fazla. İsabet ve keyif amaçlı olarak önerir misiniz? Bt65 modelini de düşündüm ama bu predator s tip olarak daha çok hoşuma gitti ve ayrıca tüp kapasitesi daha verimli gibi. Fikirlerinize açığım.

• Errambo

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “Haysan predator s5.5” Yeni Başlık: “Hatsan predator s5.5”.
  • Merhabalar, hatsan predator s 5.5 almayı düşünüyorum. Pompa ile dolum yapacağım. 400cc +50cc olarak sitesinde kapasiteye yer verilmiş ve atış limiti de hayli fazla. İsabet ve keyif amaçlı olarak önerir misiniz? Bt65 modelini de düşündüm ama bu predator s tip olarak daha çok hoşuma gitti ve ayrıca tüp kapasitesi daha verimli gibi. Fikirlerinize açığım.

Predatör 666 6.35 kullanıyorum pompa ile dolum yapıcaksan hiç girme bu maceraya çok yoruyor