Satış İle İlgili Tavsiye ve Öneriler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar, ben elimde bulunan tüm PcP setimi satmayı düşünüyorum ama çok uzun zamandır bu hobiden de uzak kaldığım için fiyat konusunda pek de sağlıklı bir karar verebileceğimi sanmadığımda yardım ve önerilerinize ihtiyacım var.

Tüm seti A' dan Z' ye 2017' nin 6. ayında almıştım.

Setteki içerik:

Hatsan Galatian 1 Regülatörü Pcp 5.5 mm (toplamda 3 şarjör ve sadece 1 kez dolum yapılmış)

Vector Optics Counterpunch 6-25x56 ffp dürbün + Hawke 30mm ayak (Sıfırlama dışında hiç kullanılmadı)

1x H&N Sport Barracuda Power (Sıfır)

1x H&N Sport Barracuda Hunter Extreme (Sıfır)

1x H&N Sport Rabbit Magnum II (Sıfır)

3x JSB Match Diablo Exact Jumbo Diablo (Sıfır)

1x Gamo Hunter Pellet (Kutusunda ortalama 200 adet civarında pellet var. Dürbünü sıfırlarken kullanmıştım.)

Wrangler Scuba Dolum Aparatı

Wrangler Moderatör 20cm

2014 üretimi 6lt 300bar Scuba tüpü + kılıfı + tablası (1 kere kullandım. Tekrar dolum gerekir mi bilmiyorum.)

Fx namlu temizleme keçesi

Gamo 125 Cm Lux Black Dürbünlü Tüfek Kılıfı

Evet hatırladığım kadarıyla setin tam içeriği bu şekilde ve benden daha önce tüfek almış arkadaşların bileceği üzere tüfeklerime evladım gibi bakarım. Tek bir pas, korozyon veya kullanıma sıkıntı yaratacak durumu yoktur.

Ben bu tüfeği daha önce kullandığım ve yine bu forum üzerinden sattığım Diana 350 5.5, Gamo Hunter Extreme 5.5, Gamo Hunter 4.5, Benjamin NP XL 1100 5.5 ve ilk PcP tüfeğim olan Air Arms S510 tüfeklerimi elimden çıkarttıktan sonra aldım. Bu tüfek 2. PcP tüfeğimdi ve sıfırlama aşamasında fazlasıyla keyif almıştım fakat akabinde hastalığımın ilerlemesi sebebiyle 2. kez tüfeğimi elime alamadım. Tüfeğin deneme ve dürbünün sıfırlama işlemlerini tüfeğin elime geçtiği hafta halletmiştim ve aynı hafta tüfeği kılıfına kaldırdım. O günden beridir sadece yağ bakımları için 6 ayda bir dolaptan çıkartabiliyorum.

Maalesef ki gayet sakin seyreden MS hastalığım son 5-6 senedir sürekli şiddetli ataklar yaşatması sebebiyle artık yürüyemiyorum ki bu ataklarının sebep olduklarından sadece birisi ama bu bile zaten tüfeğimi neden kullanmaya imkan bulamadığıma cevap olabilir.

Neyse işin özü; sizlerden bu seti ilana koyduğumda yazmam gereken fiyatla ilgili önerilerinizi rica ediyorum. Şimdiden kıymetli önerilerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim ...

Vursan M92 7+1 72 Cal.
    Gamo Hunter IGT (Satıldı)

Gamo Hunter 1250 (Satıldı)

1.Nesil Webley Patriot (Satıldı)

Benjamin NP XL 1100 5,5mm (Satıldı)

Hatsan Galatian I (RG) + V.O Counterpunch 6-25x56 (FFP)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen "V"ForHonor ().

• Acil şifanızı dilerim Allah'tan.

Teşekkürler ...

Vursan M92 7+1 72 Cal.
    Gamo Hunter IGT (Satıldı)

Gamo Hunter 1250 (Satıldı)

1.Nesil Webley Patriot (Satıldı)

Benjamin NP XL 1100 5,5mm (Satıldı)

Hatsan Galatian I (RG) + V.O Counterpunch 6-25x56 (FFP)