pelletleri hem yağlamak hem silikonlamak

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • es selamü aleyküm kardeşler 2007 yılında mevzusu dönmüş sanıyorum bu konunun ama hem double up motor koruma yağı hemde würth silikon yağı ile pelletlerimizi yağlarsak sonuçlar ne olur çok merak ediyorum denemiş olan kardeşler görüşlerinizi ve deneyimlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum

• es selamü aleyküm kardeşler 2007 yılında mevzusu dönmüş sanıyorum bu konunun ama hem double up motor koruma yağı hemde würth silikon yağı ile pelletlerimizi yağlarsak sonuçlar ne olur çok merak ediyorum denemiş olan kardeşler görüşlerinizi ve deneyimlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum

Merhaba pelletleri yağlamak pelletin namludan çok daha hızlı çıkmasını sağlar ancak isabet kaybolur namlu çıkış hızı çok dengesiz olur ve tüfeğe contalara zarar verir. Gözden çıkartmadığınız bir tüfekte denemeyin. denerken mutlaka koruma gözlüğü kullanın.