Niksan hava doldurma problemi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ben bu tüfeği yeni aldım. havası azalmıştı kullanımdan dolayı, hava basıyım dedim, içinden çıkan dolum ucunu pompaya taktım, ve silahın doldurma bölümüne yani hava dolum ucuna takmaya çalıştığımda sığmadı deliği ufak yapmışlar. bende zorlayarak soktum, direk sokunca hava kaçırmaya başlıyor. neyse pompayla doldurdum pompanın tahliye vanasından bıraktığım zaman direk bütün havayı boşaltıyor. sorun galiba tüfeğin dolum deliğinde zaten zor giriyodu pompanın ucunu takınca direk zaten kaçırmaya başlıyor. normalde tüpte kaçırma felan yok pompa ucunu takınca başlıyor kaçırmaya sizce bu sorunu nasıl çözerim..

kral puncher mega s

niksan elf s

• öncelikle geçmiş olsun can sıkıcı bir olay sıfır aldığımız bir üründe böyle bir problemin olması yazınızı daha önce okumuştum ama bende şansımı niksan elf s den yana kullandım bugün sparişini verdim gelince deniycem inşallah böyle bir problem yaşamam 12 sene hobiye ara vermiştim inşallah soğumayız ilk günden. Tüfeği fabrikasına gönderdinizmi acaba tamiri yapıldımı bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler.

• Tüfek elime gecti bugün hava kaçağı olayını ben yaşamadım.benden kaynaklı şarjöre pelletleri yanlış dizmişim niksani aradım hüseyin usta hemen video gönderdi nasıl yapacağım hakkında gerçekten ilgililer inşallah böyle devam eder.

• öncelikle geçmiş olsun can sıkıcı bir olay sıfır aldığımız bir üründe böyle bir problemin olması yazınızı daha önce okumuştum ama bende şansımı niksan elf s den yana kullandım bugün sparişini verdim gelince deniycem inşallah böyle bir problem yaşamam 12 sene hobiye ara vermiştim inşallah soğumayız ilk günden. Tüfeği fabrikasına gönderdinizmi acaba tamiri yapıldımı bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler.

evet gönderdim geldi ama denemedim sanki hiçbir şey yapılmamış gibi bide kargo parasını bana kitlediler 188 tl

kral puncher mega s

niksan elf s

• Tüfek elime gecti bugün hava kaçağı olayını ben yaşamadım.benden kaynaklı şarjöre pelletleri yanlış dizmişim niksani aradım hüseyin usta hemen video gönderdi nasıl yapacağım hakkında gerçekten ilgililer inşallah böyle devam eder.

Huseyin beyin numarasini paylasirsaniz oring olcusu sormam gerekiyor kendisine

• Huseyin beyin numarasini paylasirsaniz oring olcusu sormam gerekiyor kendisine

0541 3896320 niksan servis no burdan hüseyin beyle görüşmek istiyorum diyip görüşebilirsiniz.