PCP ve dürbün önerisi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar, bu hobiye giriş yapmayı düşünüyorum. 10.000-15.000 tl civarı bir bütçem var. Kral Puncher Mega W 5.5mm ve Victoptics S4 6-24x50 SPF almayı düşünüyorum fakat herhangi tecrübem olmadığı için fikrinizi almak istedim. Sizce iyi bir kombinasyon olur mu ? Farklı silah ve lens önerilerinize de açığım.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen fatihbrck ().

• Dediğiniz dürbün ve tüfeği kullanmadım ancak başlangıç için yeterli olacaklardır. Şuan benim tüfeklerimden biri Kral puncher pro 2. Çok memnun olduğum bir tüfek. Kral tüfekler genel olarak başarılı tüfekler bence. Dürbün de başlangıç seviyesi için iyi bir dürbün. Sfp almakla bence iyi yaparsınız. Daha uygun fiyata güzel dürbünler alınabiliyor.

Tabi burda önemli konulardan biri tüfeği neyle dolduracaksınız tüp mü pompa mı.

• Pompa diye düşünüyorum. 200 bar olduğu için çok sorun çekeceğimi düşünmüyorum fakat ilerleyen zamanda tüp almayı düşünebilirim. İkisinin arasında efor farkı harici bir fark var mı ?

• Pompa diye düşünüyorum. 200 bar olduğu için çok sorun çekeceğimi düşünmüyorum fakat ilerleyen zamanda tüp almayı düşünebilirim. İkisinin arasında efor farkı harici bir fark var mı ?

Efor harici bir fark yok ama ilerleyen zamanda atışa düzenli gitmeye başlarsanız bir süre sonra bezginlik verecektir.

• Kral yeni nesil pompayı , bahsettiniz hacim ve bardaki silahlar için kesinlikle öneririm... Zorlanmadan ve hızlı bir şekilde kullanılabiliyor...