Niksan Elf S Deneyimlerim

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • YENİ

Slmlar tüfeği bir kaç aydır kullanıyorum. öncelikle şunu söliyeyim grupmanı gerçekten çok iyi, bende kral puncher mega s silahıda var. o silahın grupmanıda iyi ama sanki bu daha iyi gibi şimdi 25 metrede 2 side aynı gibi gözüküyor. ama 50 metrede bence niksan gerçekten çok iyi nokta atışı yapılabiliyor. normalde ben krala çok iyi diyordum bir sineği 25 metreden rahat vurusunuz diyordum. bu niksan için 50 metreden sineği vurabilirsiniz. uzak mesafede gerçekten iyi bide ağır pelletler kralda dağıtıyor ama niksanda baya iyi özellikle 50 metreden nokta atışı yapıcam diyorsanız niksanı tavsiye ederim. bide şunu söliyim ergenomik yapısı çok hantal krala göre böyle malzeme kalitesi kralın çok daha iyi heryerinden anlaşılıyor. mesela kralın kurma kolu, tetiği yağ gibi ama niksan öyle değil mesela tetiği baya sert bu sertlik bazen atış yaparken biraz sert bastırdığınız için hedef kayabiliyor. çok rahat atış yapmanız gerekli, özellikle ayaklık kullanmak iyi olur. onun dışında dediğim gibi grupmanı harika, silahta herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım şimdiye kadar diyeceklerim bukadar. sormak istediğiniz şeyler varsa burdan cevaplayabilirim..

kral puncher mega s

niksan elf s