webley raider fps ?????

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu tekli 0.22 webley raiderlar kaç fps acaba ;( . Ben biraz araştırdım yabancı sitelerde 860 diyen var 750 diyen var forumda da 600 yazdığını okudum eğer 600 fps ise gerçekten ciddi bir modlanmaya ihtiyacı var çünkü. Hadi bunu 600 fpsden aldık diyelim, benim gibi yaylı tüfeğin içini zor açan bir adam bunu kolay kolay modlayamaz herhalde :) . saygılar.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Benim Raider 200 bar da tüpe bağlıyken 880 fps attı. Tetik takımının üzerinde, çekiç yayının ön tarafının dayandığı yerde allen vida var. Sola çevirince güç artıyor. Rahatlıkla 900 - 950 atabilir ama namlu boyu kısa olduğu için, isabet bozulur. Denedim memnun kalmadım. Her atışta tüfek tüpünden 15-20 bar gidiyodu. Hatta susturucumun içini bile vurdum. Susturucudaki iç odaların plastik bölmeleri parçalandı. 880 fps'ye geri döndüm. Susturucum da eskisinden daha iyi oldu. Sağolsun İlker abi.

• yanlış anlamadıysam bi tane alyen vidayı bildiğimiz tornavidayla çevirmek silahı 100 küsür fps falan kazandırıyor. :) o zaman süpermiş doğrusu. halan inanamadım yani yüzüme gözüme yaylar sıçramicak bu basit işlem için değil mi. çünkü niyetine girdim bayağı bir raiderın ama güç meselesi bayağı bir aklıma takıldı.

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Kundakla namlunun birleştiği yeri hafifçe yontarak allen anahtarın gireceği bi kanal oluşturuyorsun. Böylece tüfeği hiç sökmeden güç kısıp artırabiliyorsun. Bu sistemi yaptım ve şahane oldu. Kundağı dremel'imle yonttum. Pürüzsüz, pırıl pırıl... Tabi alacağın raider LW namlu olursa bu zahmetlere gir. Bulmaksa çok zor. Yoksa T12 al direk kullan.

• t-12 de tuzlu geliyor biraz, toplamda bütün aksesuarları ile 2 milyara yakın. zaten öğrenciyiz raider bile benim için son nokta diyim size ;şrofls;. 10 lular galiba lw namlu ama tekli lw namlu bakalım nasıl bulcaz.

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• stutzen satıyor.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• teşekkürler :)

Gamo Viper Express 0.22