Bu fps hesabı nasıl yapılıyor??

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 3 ay biriktirmeyin 6 aybiriktirin ama iyi bir silah alın

bendende buna +1

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Bende tamamına +1 veriyorum.
    Bende ayda 200 lira gelirli biriyim. 2 sene para biriktirip T12 aldım. İsteyince oluyor aslında.

• Torpedo 155 kullanıcısıyım Temmuz 2008'den beri.Tüfekte kurma kolu problemine veya aşırı güç üretiminden dolayı insan hayatına direk veya dolaylı etki edecek bir mekanik soruna rastlamadım.Temmuz 2008'den beri başıma gelen tek olumsuzluk kundak yan vidalarının yalama yapmasıydı.Bu durumda halloldu.

Torpedo 155'i kötülemeden önce silahı lütfen bir kez de olsa elinize alın.Araziye çıkın.Silahla yere yatıp kalkın.Destekli atış yapmayı ve desteksiz atış yapmayı deneyin.Farklı farklı mermiler ile isabetini ve tahribat durumunu test edin.

Bu tüfek için Hatsan'a teşekkür ederim.Şubat'ta PCP'ye geçiş yapıyorum.Bir arkadaşıma bu tüfek için söz vermemiş olsam ki laf ağızdan çıktı bir kere, tüfeği kesinlikle elden çıkartmam.Tüfeği düşünen herkese de direk tavsiye ediyorum.