Baikal Mp-153-Video

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Fişeği kasteddim magnum diyerek hocam. Peki otomatik yüklemeye falan bir engel olmaz mı mesela 89mm'lik yatakta 76mm. kullanmak? Ya da namlu gibi diğer aksamlara? Eğer sorun teşkil etmezse 89 almak daha mantıklı. Ama bana dezanavtajları olabilir gibi gelior bu durumun. :(

76 mm lik fişek yatağı magnum , 89 mm süpermagnum olarak geçer.Tabi beraberinde namlu et kalınlıklarıda daha fazla olur.Fişek yatağından kısa bir fişek kullanmak kesinlikle bir soruna neden olmaz.Sadece fişek yatağından bir miktar gaz sızabilir , buda basınçta önemsenmeyecek kadar az bir kayıba neden olur.Şahsen 76 mm tavsiye ederim. ;tese;kkur 89 mm lik fişek atacağını sanmıyorum.

Huğlu 601 GA Otomatik, Çiftsan Sp. , Sarsılmaz 2000 Mega 9mm

• arkadaşlar merhaba, bahse konu baikal tüfek eğer estetik aramıyorsanız piyasada kendini kabul ettirmiş bir silahtır.video tamamen reklama yönelik olup hiç bir avcı gözü gibi sevdiği silahını o şartlara maruz bırakmaz.olurda çamura kara v.s e düşerse eminimki slahını temizlemeden bakımını yapmadan o silahla atış yapmaz.benim incelediğim kadarıyla tutukluk yapmıyan bir silah.zaten rusların genelde üretimini yaptıkları hemen hemen bütün malları çalışmaya yönelik.estetik kaygıları yok.benim sizlere önerebileceğim bir başka silah ise belçika malı brovning evolveII gold modeli dir.zannediyorum hem estetik duygularınıza hemde bir silahta olmasını düşüneceğiniz bütün özelliklere sahiptir.yazıcılar av da var.bu silahın extra oalark slug(gez ve arpacıklı),silindir şoklu orjinal namlusuda ithalatçılarda bulunuyor.2 senedir kullanıyorum herhangi bir sürprizle karşılaşmadım.domuz v.s avlarında slug namlu tek çözüm.tek kurşunun isabetliliği çok iyi.normal namluda değişebilir şoklu olduğundan uçar ve tavşan avlarında mükemmel.incelemenizi nacizane tavsiye ederim.selamlar.hunter2

• Slug namlunun özelliği nedir? Değişebilir şoklu alıp şoku söküp tek mermi atamaz mıyız peki?

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• bende arkadaşlarımın gazına gelip geçen hafta bi tane ahşap kundak aldım ,açıkçası pişmanım sarsılamz almadığıma .tambir lada araba gibi işinizi en asgarisinden görür o kadar.kalitesiz işçilik zevksiz lik abidesi .uygun fiyata satmayı düşünüyorum

niye satıyosun pişmanlığın nedir bende yeni aldım deneme saffasındayım aslında hep ağır derler ama hikaye sarsılmaz konkortla fazla bir fark yok belki konkort daha ağır olabilir birde forumları takip ediyorum kimse doğru dürüst bilgi vermez işcilikten şikayet fan filan tüfeğin tipine bakmak içinmi alırlar onuda bilmem yalnız şunu belirteyim silah sağlammı sağlam birde tüfek tutukluk yapmayı bilmiyor yalnız saçma olayına gelince a4 kağıdını 60 adıma hedef yaptım 32gr. 7 no fişekte en fazla 12 tane

28 gr. 8 no. fişekte ise 16 adet saçma isabet etti sanki biraz fazla dagıtıyor gibi yalnız ben uçar avlarda pek başarılı değilimdir ama ne hikmetse 4 atış yaptım hiç boşa gitmedi ve kuşlar ölüydü bu güzel çünkü sarsılmaz konkortta kuşlar hep canlı kalıyor uzak düşüyordu zaten bu yüzdende başka tüfek alma ihtiyacı hisettim concort a çok güzel tüfek onunda bir yamuğunu görmedim aslın ama dediğim gibi av düşmüyor yada uzak düşüyor ve baikal mp153 tek kurşunu mükemmel bazı forumlarda aşağıdan yukarıdan vuruyor hikayesi var oysaki aynı tüfeği 2 kişi aynı hedefe denedik arkadaş aşağıdan vururken benim atışlarım ya üsten yada ortalı varsa bile soldan değiyor bu hata tüfeğin arkasındaki şahıstan kaynaklasa gerek otomatik dedinmi tutukluk yamayacak domuz avında o yüfek bir tutukluk yaparsa geçekdeysen yada yaralı bir domuzsa işte ozaman allah yardım etsin ama şunu söyleyim en kıral tüfekte olsa aşırı para verip almak saçmalık en dandik tüfek bile 50 metrede iş görür önemli olan istikrarlı çalışması yolda koymasın yeter.