Esmer İskandinav

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • :wel:co:m Kamuran bey hayırlı olsun. güzel günlerde kazasız belasız zevk ile atın inşallah

Weihrauch HW100t .22 cal. / tasco 6*24*50ao
    Hatsan AT44 .25 cal. / optima reddot
    Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• ;kihhik, güle güle kullanın ,keyifli atışlar

• Aslında olabilir. Çünkü bu hali ile plastik kaydığından dürbün ekseni bozulabiliyor (artı kıl sağa sola yatabiliyor) Bir bu ayaklar dürbünü fazla ileriye monte etmeme neden oldu, bu biraz bana göre ergonomiyi bozdu. Belki de alışkanlık meselesi, bu güne kadar sarışın Almanla rahattık (ahşap kundak :) ) ...

Hem ayakla plastik hem de plastikle dürbün arasına tek tarafı siyah bez bant koydum. Monte etmesi biraz zor oldu ama taş gibi oldu valla, kesinlikle tavsiye ederim KAmuran Abi :thumbup:

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• hayırlı olsun.Allah nazarlardan saklasın.
    bütün grupmanlarının 10 kuruşluk olması dileğiyle...
    ileride bir gün ben de bundan alırım kısmet olursa.....

• Hayırlı uğurlu olsun, bu tüfeği deneme fırsatım oldu ve tetik sistemine bayıldım, kyucel irkaç ufak ayarla tetiği inanılmaz güzel yapmış, atışlarda çok hoşuma gitti tekrar güle güle kullan

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• İyi günlerde kullanın. Fx ler çoğaldıkça parayı nerden bulurum diye düşünmeye başlıyor insan. Bilgisayarı satsam foruma giremem bir daha. Yoksa çoktan satmıştım ;şrofls;.

• hayırlı olsun kamuran abi. güzel tüfek. güle(:)) güle(:)) kullan

MEHMET TEPE 12.10.1986 KAYSERİ
    MOD 85 SAS + 3-9X32 OPTIMA
    kayseriteam.png

• Bir resim ancak bu kadar güzel olabilir her ikiside kendi sınıflarında bir numara silahlar.yeni tüfeğiniz hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.. :thumbup:

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal