WEBLEY PATRİOT .22 ile 65-80 METRE

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 65 metre şişe atışı.. Senc79 ;şrofls;.

- Click here for another funny movie.

65 metreye benim atış yaptığım şişeye eşimin yaptıgı atış.. Banu Sultan.. :thumbup:

- Click here for funny video clips

80 metre şişe atışı.. Senc79 ;şrofls;.

- More free videos are here

Atışlar Webley Patriot 5.5 1.nesil ile Gamo Ts-18 Kullanılarak yapılmıştır. Webley Patriotun gücü Nighthawk tarafından düşürülmüştür.

• Ellerinize sağlık da bu eşli atışları kıskanmaya başladım ben yaa ;şrofls;. Benim günahım ne de silahı gören kaçıyor ;#^+.

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• Bir patriot kullanıcısı olarak tebrik ediyorum sizleri.

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

MARAŞLIM BİR HAMASET DESTANI NAKŞEDİLDİ BAĞRINA
    YURDUMUN ARSLANLARI ÖLDÜ İMAN UĞRUNA

emrahkazici@hotmail.com

• Güzel atışlar. Bravo.
    Yaylı silahların (Mod 54 hariç ) tek kötü tarafı bence bu videoda

- paatt
    - nereye gitti
    - ?(%&7( burayı tam anlamadım )
    - Bilmiyorm ki baksana.

Hedefin vuruluduğu görünmüyor.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Videoyu dikkatli dinlerseniz bilgisayar tıkırtıları var. Hanım atış yaparken ben bilgisayarda bişey yazmakta idim.. Bu arada 65 metreye atış yaptığı için hafif sarsılmadan ilk 2 atış karavanaydı.. 3'cü atışında hanım şişeyi vurunca yine karavana gittiğini sanıp nereye gittiğini sordu. bende arkam dönük olduğu için şişenin sesini farkedip onumu vurdun diye sordum.. Şişe vurulduktan sonra taşa dayalı olduğu için çok fazla hareket etmemiş. Çıplak gözle vurulup vurulmadığı anlaşılmıyor..

Selamlar...

• Ellerinize sağlık da bu eşli atışları kıskanmaya başladım ben yaa ;şrofls;. Benim günahım ne de silahı gören kaçıyor ;#^+.

Cephaneliği gören kaçıyordur ;şrofls;.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• Valla ben de anlamadım. Daha bi aliim bakiim diyen olmadı yaw ;rofl.;

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• Görüyorum ki, tepme ve güç orantısını güzel ayarlamışım. Tüfeğimin hakkını verecek birisine gitmesine sevindim. Eh ne de olsa emek harcadık :) Güç düşürmenin yanında namlu kilidinin dilini de modladım, garip bir şekilde acayip bir açı verilmişti tekme atmadan namlu açılmıyordu :) şimdi elle hafifçe vurmak yeterli. Ayrıca atış videolarında da adımın geçmesi beni onurlandırdı. Kendine iyi bak keyifli atışlar dilerim. (TS18 biraz ağır pellet onun yerine promagnum tavsiye ederim)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Çok teşekkür ederim murat abi.. Bu hobi ile uğraşan ve koleksiyon tutkusuna da sahip olan biri olarak bu tüfeğin portföyümde olmasını arzulamaktaydım.. Sayende gerçekten çok güzel bir Patriota sahip olduğum kanısındayım. Tekrar ellerine sağlık diyorum. Bu arada tüfeğin gücünün düşürülmesiyle bağlantılı olarak TS-18 'in Pro Magnumdan 2.78gr daha ağır olmasına karşın formu itibari ile atış yaptığım mesafelerde daha etkili olduğunu düşünüyorum. Ama bir daha Pro Magnum deneyip karşılaştırma yapacağım. Selamlar.

• Tecrübelerime dayanarak TS18 in kafa çapının biraz dar olduğunu ve dengesiz gittiğini söyleyebilirim. Tüfeğin sevdiyse tabi kullanabilirsin, namludan namluya fark var :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776