Baikal magnum 513 yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar bu tüfek nasıl kulanan varmı? İyi ve kötü yanlarını yorumlarmıısnız?

• Bu tüfekle ben de ilgilendim,sadece 4,5 mm olanı gelmiş.Firma ile yazıştım orijinal rus diyorlar.Fiyatına göre iyi tüfektir diye düşünüyorum.Bizde 12 numaraBailal çifte var 35 senedir tık demedi.Bence olumlu,parasını toparlayınca biz de alacağız.Detaylı bilgi www.baikalinc.ru adresinde var.
    Hayırlısı olsun

• Bu tüfekle ben de ilgilendim,sadece 4,5 mm olanı gelmiş.Firma ile yazıştım orijinal rus diyorlar.Fiyatına göre iyi tüfektir diye düşünüyorum.Bizde 12 numaraBailal çifte var 35 senedir tık demedi.Bence olumlu,parasını toparlayınca biz de alacağız.Detaylı bilgi www.baikalinc.ru adresinde var.
    Hayırlısı olsun

saol kardeş bende öyle oldunu düşünüyom.. Sonuçta rus malı :) bu arda askere gidiyom ben eyw :)