FX Gladiator Krono ölçümleri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Güzel çalışma olmuş eline emeğine sağlık...

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• Ilk krono olcumleriyle son olcumleri ortusturursek ortaya cikan sonuc inanilmaz derecede mukemmel.Oncelikle silahin 215 bar civarinda verdigi degerlerle bile max degerleri yakaliyabiliyor farklar gayet dusuk ve birkac fps lik farklar tamamiyle goz ardi edilebilir.silahin 210-170 bar araliginda 980-960 fps araliginda yaklasik 60 Atis yapiyor ortalama 970 fps kabul edersek.ilk 60 atis icin sapma yalnizca +/- 1 cm.
    Buda silahtaki muhendislik hesaplamalarinin ve hassasiyetin uygulamayada mukemmelce aktarildigini gosteriyor. 12 f/p guclerde bu istikrarda atis yapabilecek bircok marka ve model biliyorum ancak 35 f/p ta bu istikrari sadece Gladyotor de gordum.
    Benim icin yeterlinin otesinde,mukemmel bir istikrar.Ustune ustluk tupte hala daha extra bir 60 atisa yetecek kadar hava var.Daha ne isterimki ?

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• fxt12 lere 217 bar doldurulduğunda acaba extra kaç fazla atış yapar.....

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• fxt12 lere 217 bar doldurulduğunda acaba extra kaç fazla atış yapar ?

Extra 7 atis yapabilirsiniz .Ancak yinede ureticinin tavsiyesi olan 210 barin uzerinde kullanilmamasi uyarisina uymanizi tavsiye ederim.

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Bu güzel çalışmalar için teşekkürler.

Diana 350 Magnum 5.5mm.
    A1Optic 1x42 Red Dot

• 2-3 hafta önce uzak mesafelere yaptığım atışların verilerini krono ölçümleri ve basınç değerleriyle örtüştürerek teorik olarak uzak mesafelerde kaç klik yukarı ayar yapmam gerektiğini hesapladım.
    Atış yaparak ufak tefek düzeltmeler ve vaktim olursa başka mesafeleride bu dosyaya eklemeyi düşünüyorum.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png