Yerli Superpoze

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba,

Pek bilgim olmayan super poze tüfekler hakında size danışmak istedim.

1-Kaç kalibre olmalı 12 ile 20 numara fişkler arasında kullanılma amacı, bulunma yada fiyat bakımından çok fark varmı

2-65 cm namlu boyu yeterlimi ne için kullanılır siz hangi namlu boyunu önerirsiniz

3- 3-3.5 kg arası bir tüfek taşımada ve kullanmada zor olurmu

4- online sitelere batığımda genede hep namlu uzunluğu var ama tüfeğin uzunluğu yok. Super poze tüfekler namlu boylarına göre ortalama ne kadar uzunlukta (toplam) olurlar.

5- çift tetik-tek tetik nedir. tek tetik olunca ikisini aynı andamı atıyor yoksa bi birini bi birini mi atıyor siz hangisini önerirsiniz

6- yerli hangi superpozeyi önerirsiniz. Şok ejektör olması farz değil. ben huğlu 104 a yı beğendim ama siz ne düşünürsünüz önerirmisiniz. Kullanan arkadaşlarım varsa memnunlarmı?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim...

Saygılar...

Her Türk Asker Doğar... X]#+,

Webley Patriot 5.5mm (1. nesil)

• Huğlu 104A nın ilk versiyonu 12 cal.olanı kullanıyorum,herhalde 10 yıl olmuştur.Çakmak kısmında bende çift başlı kartal işlemesi var,
    oldukça memnunum,şimdiye kadar beni hiçbir avda yarı yolda bırakmadı,oldukça sağlam bir tüfektir.

marmarateam.png

• Yardım için teşekkürler

Her Türk Asker Doğar... X]#+,

Webley Patriot 5.5mm (1. nesil)