10 Klik Tek Delik.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Gecenlerde Alelacele bir kararla Gebze bulusmasi organize etmistik.Sonucta 3 arkadas Akinci37.Madmax ve ben eski izmit yolunda Denizli goleti kiyisinda uygun bir tepede tezgahi kurduk bugun ejlover " Arkadaşlar sizler de fotoları koysanız, bizler de görsek oraları " deyince.
    "10 metreden ıska gectiğimiz şişeler ve 5 metreden C.t.C 50 santim gruplarla madara olmamak için görüntü vermedik.Paparazileride atlattık keyfimize baktık peletin biri yerde biri gökte hesabı".Ama aklima geldi bir grupman hikayesini sizlerle paylasmak istedim.
    Mesafe 30-35 metre civari .Akinci37 nin durbunu sifirlamaya calisiyoruz. Ilk pelet nisan noktasindan 3 parmak assada ben sesleniyorum 10 Klik Up.Akinci okeyliyor basliyor saymaya.1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Tamam abi salliyio ikinciyi gene ayni delikten hani hedefin yaninda olmasamda vurusunu gormesem hani Akincinin 10 klik cevirdigini gormesem inanmiycam.Yahu abisi 10 klik ayarlamadinmi?Ayarladim abi.Allah Allah neyse 10 klik daha Up.Akinci gene basliyor saymaya 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Tamam abi salla 3 uncuyu.Tak gene ayni delik. Her seferde 10 klik her atis ayni delik.Sonunda dayanamadim koptum . Silahin marka ve modelini vermiyorumki reklam olmasin.Ama Onunlada 35 metrede tekdelik yapma sansiniz var.Nasilmi ?10 klik tek delik metoduyla. ;lol;;lol;#hims#hims:him:s

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• ne tüfekti be o atıyorsun bazen 10 santim sağa gidiyor bazen de 12den vuruyor. en iyisi o tüfeğe 4 tane namlu takacaksın sonunda bir tane saçma hedefi bulur ;kihhik,;kihhik,

• dürbünün hiçmi kabahati yok ;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• dürbünün hiçmi kabahati yok ;şrofls;.

Aman diyim durbune laf etmeyin zaten bitanesini geri yollamis Akinci bunuda yollar valla. ;lol;;lol;;lol;

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• bencede kabahatı ayaklarda veya dürbünde aramalı, benim problemli ayaklarım yüzünden dürbünü mermi manyağı yapmıştım X(

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Her atıştan sonra 10 klik yukarı alıp tek delik yapıyorsa, şu ihtimaller olabilir.
    Arkadaş klik alıyorum diye, her seferinde 10 klik üst koruma kapağını açıyor :) Kapaktan klik sesi gelmez ama?!!
    PCP ise tüfeğiniz, tüpün her atışta kaybettiği hava 10 klikte aynı mesafede düşüş yaptırıyor pellete.
    Dürbünün klik düğmesinin vidası gevşemiş boşa dönüyor olabilir.
    Atın sağlıcakla...

• Her atıştan sonra 10 klik yukarı alıp tek delik yapıyorsa, şu ihtimaller olabilir.
    Arkadaş klik alıyorum diye, her seferinde 10 klik üst koruma kapağını açıyor :) Kapaktan klik sesi gelmez ama?!!
    PCP ise tüfeğiniz, tüpün her atışta kaybettiği hava 10 klikte aynı mesafede düşüş yaptırıyor pellete.
    Dürbünün klik düğmesinin vidası gevşemiş boşa dönüyor olabilir.
    Atın sağlıcakla...

Afferin Cahit Dogru cevap B tebrikler. x;.z

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• d: hiçbiri

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Gerçekten eğlenceli bir deneyim olmuş ;rofl.;

bencede kabahatı ayaklarda veya dürbünde aramalı, benim problemli ayaklarım yüzünden dürbünü mermi manyağı yapmıştım X(

Abi o yüzden mi "Bullet-proof" dürbün aldın şimdi ;) Noolur noolmaz yine ayar tutmazsa sıkarım ben yine ama dürbüne bi şey olmasın bari diye ;şrofls;.

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• sadece dürbünü değil ayaklarıda değiştirdim ;şrofls;.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5