Walther Talon Magnum Namlu Eğilmesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu silahı 2 ay önce aldım. Silahın gücü çok tatmin edici ama isabet konusunda biraz sorun yaşanıyor, özellikle dürbünle atışlarda sarsılma fazla olduğundan ayar kayması oluyor ya da damber kırıyor.. Benim başıma gelen sorun şu, namluda YUKARI doğru bir egilme meydana geldi. Bunun nedeni ne olabilir ve nasıl bir önlem almam gerekiyor. Acaba bu sorun da silahın kuvvetinden mi kanaklanıyor. Ayrıca Hatsan beni bu sorunla yalnız bırakır mı yoksa yanımda olur mu? Bir de merak ettigim bir soru daha var. Mod 125 ve Walther Talon arasında namlu farkı oldugunu söylüyorlar. Bu konularda fikirleri olan varsa, paylasır ise sevinirim. Teşekkürler...

• hatsana yollarsan yaparlar bence. namluyu kırarken elinizden kaydı mı?

• hatsana yollarsan yaparlar bence. namluyu kırarken elinizden kaydı mı?

+1

yukarı doğru eğilme namlunun elden kaçması ile oluşur ve Hatsan'a yollayın hallederler.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• ya bu adamlar namluyu hangi çelikten yapıyorlar? mesela gomlarda da namlu elinden kaysa onun da namlusu eğilir mi?

• Eğilir hatta Hw bile olsa eğilir. Ahavalı silah namluları yumuşaktır.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• sonucta CNC de oyma işlemi ile yapılıyor Çelik ama belirli kullanımda Metal Yorgunlugu gibi bişey oluyor o yüzden eğilmiş olabilir

Webley Patriot 5.5 ( by Sideprensi7) + Yatagun Dampa Ayak Yakında Walter 3-9x44 Dürbün ) ;avci;

• Öncelikle teşekkür ederim. Evet kırarken namlu elimden kaydı ama bu kadar bir basit meseleden egilecegini hiç tahmin etmemiştim. Umarım kullanıcı hatası demezler. Bir de bu silah hakkında hiç olumlu eleştiri duymadım. Aramızda kullanan arkadaşlar yok mu? Aslında bu silaha kaliteli ve sert tepmeler de bile sabit kalabilecek bir dürbün iyi gider. 80 mt bana mısın demiyor.