gebze buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar cumartesi bir buluşma daha düzenleyelimmi ne dersiniz?

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• yeni bir buluşma olursa bende katılmak isterim hem tüfeğime ayar lazım ben pek anlamam yardım edersiniz.. ;şrofls;.

Hatsan mod 95 SAS + hillman 3-12x42 mm mildot +Optima 1*40 Red Dot +Hatsan Bipod+kılıf
    Huğlu süper poze
    çakı,kama,pala vs....

korfezteam.png

• Bende yağış olmazsa gelirim. Ama dün dediğim gibi mod 125 var sadece bu hafta. Bu arada ugur arkadaşımızdan aldığım pelletler geldi. Eunjinler bir harika tam senin pcp ye uyar Mahmut. Nerde ve saat kaçta buluşuyoruz.

• Official Post

Bende yağış olmazsa gelirim. Ama dün dediğim gibi mod 125 var sadece bu hafta. Bu arada ugur arkadaşımızdan aldığım pelletler geldi. Eunjinler bir harika tam senin pcp ye uyar Mahmut. Nerde ve saat kaçta buluşuyoruz.

Bu başlığın açıldığı tarihe dikkatinizi çekerim ;tacli# 22 Ekim 2008 Çarşamba 09:31

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Yeniceri forum kirliliği yaratmamak icin burdan konuya başlayıp devam ettiğini düşündüm. Bende takıldım peşine ;şrofls;.

• bende gördüm tarihi yeni olursa dedim belirtyim gene.

Hatsan mod 95 SAS + hillman 3-12x42 mm mildot +Optima 1*40 Red Dot +Hatsan Bipod+kılıf
    Huğlu süper poze
    çakı,kama,pala vs....

korfezteam.png